facebook

Футзал. Підсумки Кубка Львівщини-2011

Цього року - ми треті

Вчора у Львові завершився другий за ліком товариський турнір під назвою Кубок Львівщини-2011. Цьогоріч він вийшов як ніколи цікавим, адже на нього завітали команди не тільки з України, а і, зокрема, з Росії, Ірану, Польщі.

Які місця зайняли команди, які враження справив турнір, хто сподобався, а хто ні читайте далі.

У боротьбі за сьоме місце зустрічалися дві українські команди Кардинал-Рівне і луганський ЛТК. Перемогу із рахунком 5-4 здобула команда із Сходу, яку тренує Роман Ковальчик.

Луганчани на цьому турнірі сподобалися, ясно, що молодим гравцям ще бракує техніки, зрілості, але у деяких моментах ця команда демонструвала непогану гру. Згадаймо матч із ЦСКА, коли після вилучення армійця луганчани грали у більшості, але на жаль цією перевагою скористатися вони так і не змогли.

Щодо Кардиналу, то команда програла всім кому тільки можна було. Минулого року теж був подібний результат, а опісля рівненці показали хороший результат у чемпіонаті. Як на мене, цій команді бракує головного тренера. Він то є, але граючий, а це явно не діло.

У матчі за п’яте-шосте місце зустрічалися російська Газпром-Югра і іранська команда Гіті Пасанд. Перемогу доволі несподівано здобула команда із Ірану з рахунком 5-1.

А може і не несподівано. Іранці на цьому турнірі продемонстрували хорошу гру. У всіх матчах, окрім як з Енергією вони чіпалися за результат. Сподобалася їхня завзятість. Вони билися до кінця. Щодо росіян, як на мене, потенціал у цієї команди вищий, чим результат на цьому турнірі. Чому так зіграли? Напевно все-таки збори даються взнаки.

У матчі за третє місце зустрічалися наша Енергія і польська команда Рекорд. Перемогу дуже легко здобули «енергетики» із рахунком 5-1.

Спершу про поляків. Я не знаю як ця команда здобула результат у перших матчах турніру, а от із Енергією вони були зовсім ніякі. Давно я не бачив стільки браку і безвольності. У деяких моментах я засинав на цьому поєдинку. Як так можна грати?

Щодо наших земляків, то після фіаско від ЦСКА Енергія зібралася і перемогла у всіх поєдинках. Ми теж не «золоті», адже браку в львівської команди багато. Не знаю як вони почнуть сезон, але ясно одне – команда ще не готова. А щодо порівняння із російськими командами, то тут навіть нема що говорити. Нам ще далеко.

І нарешті фінал, який вчора зібрав цілий зал людей. Він вдався. Між собою зустрічалися грузинська команда Іберія і московський ЦСКА. Бразильці проти бразильців, я не пожалів, що відвідав цю гру. Інтрига трималася до кінця поєдинку, а переможця, а ним став ЦСКА визначили лише у серії пенальті.

Щодо цих команд, то ЦСКА сподобалося, але не думаю, що вони в Росії стануть чемпіонами. Бразильці бразильцями, але їхня друга четвірка явно не витягувала.

Іберія? У порівнянні із минулим сезоном здається стала слабшою. Бразильці то на рівні. А от запасні гравці явно не підсилили гру.

Турнір завершився, чекаємо наступного року і нових команд. Хотілося щоб до нас приїхали чемпіон Росії Динамо, іспанські, італійські команди, і, звісно, щоб не забували про наші. Для нас це неоціненний досвід.

Фото: galsports.com.
 

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Narcus 21.08.2011 пише:

    В усіх країнах різноманітний спорт прогресує а в нас якщо не на місці стоїть то деградує і це з великою швидкістю!!!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*