Чому одружені люди не носять обручки?

Чому ж так?

На тему цієї статті мене надихнула одна моя знайома. Іду я раз по вулиці, зустрічаю свою подругу, а вона мені каже: «От, Ігор, ти все знаєш, пишеш актуальні статті, а чи не міг би ти написати статтю чому одружені люди не носять обручок».

Ясне діло, що Воробус дівчатам не відмовляє і сьогодні виконує побажання моєї подруги.

Отже, поїхали. І справді, от у нашому з вами житті трапляються і такі казуси, людина не носить обручки, а чому? Ще потім кажуть, що з людьми для стосунків знайомитися так вже і легко.

От представте собі, познайомилися ви з людиною, не важливо чи це жінка чи чоловік, кожен вже собі вибере партнера, хочете з нею замутити хороші стосунки, ходите, ходите, а потім виявляється, що ця людина вже одружена, а ще якщо має 10 дітей, то взагалі весело.

Чому ж так трапляється? Я так собі сидів, думав і дійшов висновку, що причини чому люди не носять обручки наступні:

1. Набридло сімейне життя і хочеться нових знайомств.

І справді, якщо так реально подумати, хто захоче крутити з вами шури-мури якщо ви вже одружені? А може у вас жінка дика, ще прийде і відкопає? Якщо вже дійсно буде щось серйозне, то згодом можна і розвестися.

2. Хочеться сексу з новим партнером.

Воробус не пошляк, Патрон не втікай зразу з нашого блогу, просто такі реалії нашого життя. Жінка вам набридла, якесь все одноманітне, хочеться якихось молоденьких дівчаток. 🙂 Аналогічно і з жінками.

3. Знімають, щоб не загубити.

Тільки не смійтеся, але і такі люди бувають. От, наприклад, ви їдете десь на море, ідете на забаву, а там різне може бути. Нап’єтеся, підете купатися і обручки нема.

4. Щоб не почувати себе старим.

Казали мені жінки, що от коли, наприклад, ви рано виходите заміж, то згодом обручка показує, що ви вже старі, діти, лахи, кухня, більше нічого не бачите. А так без обручки до вас ще хтось та й заграє, а чому б і ні?

5. Обручка завелика або якась погана.

З часом палець натирає і бачив, що люди навіть носять обручки на якомусь іншому пальці, а вона звідти злітає і тоді, коли підхарює люди беруть і ховають обручку у хустинку, замотують десять разів.

6. Зберігають до кращих часів.

От коли у вас фінансові проблеми ви або її вже здали у ломбард або плануєте це згодом зробити, коли звісно, у вас не буде грошей.

Отакі от пироги хлопчики і дівчата, пам’ятайте що якщо людина не має на руці обручки це ще нічого не означає. Вона може мати як одружена, так і ні.

Вибір за вами!!!
Публікації по темі:

коментарів - 19 може ще щось напишете?

 1. ELECTRIC 13.09.2011 пише:

  – бо роботу таку мають, де обручка може нашкодити їм, наприклад відірвати пальця, коли зчіпиться за щось, прикладів хватає. Або за санітарними нормами заборонено;
  – бо пальці розпухли, а часу переробити обручки не мають;
  – бо загубили;

  А взагалі то нема ніц поганого в обручці – це як орден чи сертифікат якості і професіоналізму.

 2. russo turisto 13.09.2011 пише:

  Обручальное кольцо служит своеобразным сигнализатором:
  для мужчин – осторожно, я женат;
  для женщин – смелее, я замужем.

 3. Натка 13.09.2011 пише:

  Погоджуюсь з ти, що можна не носити обручку, бо робота цьому не відповідає. Але решта пунктів… Проте, це правда. Народ не носить обручки, бо шукає собі нову пасію. Блін, потім сім*я розвалюється. І винуватець плаче, бо лишився сам. Так йому і треба. Захотілось новенькогго, блін.. Сім*я – то святе. А ти, блядуне, гний самотнім((( Ненавиджу таких мужиків… Та й жінок це також стосується впринципі.

 4. ELECTRIC 13.09.2011 пише:

  Натка, а жінок скільки таких:) Може навіть і більше:)

 5. Натка 13.09.2011 пише:

  А я і не захищаю жінок.
  Проте, не погоджусь, що може їх і більше. Навіть науково доведено, що мужчини зраджують частіше. Навіть підсвідомо.

 6. ELECTRIC 13.09.2011 пише:

  Натка, ну з жінками ж зраджують 🙂 але природа так створила людство, що в ньому жінок більше :)))

 7. Stakeholder 13.09.2011 пише:

  Навіть підсвідомо.

  хех)) круто сказано), дії ще можна контролювати, думки теж з трудом), а от підсвідомість…одним словом зрадники by default))

 8. Натка 14.09.2011 пише:

  таке буває. от ідеш ти вулицею і йде якась сексі чіка і ти думаєш: ох, я б з нею …. сам зігмунд фрейд говорив, що це вже зрада. підсвідома))

 9. Архіваріус 14.09.2011 пише:

  Натка, Ну що тут поробиш, так вже влаштований чоловік. 😀

 10. Stakeholder 14.09.2011 пише:

  Підтримую Архіва, від цього нікуди не дінешся, такі думки по любому виникають навіть у самих зразкових сім’янинів, така вже природа, і вважати це зрадою просто смішно.

 11. старий пес 14.09.2011 пише:

  Моя обручка не налазит на палець, бо коли ми було вісьімнайціть літ то мав тонкі пальці як у музикантів, а теперка маю грубі як купчена ковбаса!

 12. Архіваріус 14.09.2011 пише:

  старий пес, А ти спробуй обручку на свого хвоста натягнути. 😀

 13. Arwenita 14.09.2011 пише:

  Взагалі, обручка – то символ цілісності сімейної пари, яка збирається жити і відповідно живе у коханні та злагоді. Особисто у мене виникла б купа запитань до чоловіка, якщо б він раптово вирішив не носити обручку. Страх загубити – не виправдання. Мені б здалося, що він хоче показати оточуючим, що до нього можна загравати і заводити з ним стосунки. Навіть якщо обручка замала, питання завжди можна вирішити шляхом віднесення її до ювелірної майстерні, де її переплавлять і підгонять під ваш палець, який потовстішав чи схуд.

  • Даос 21.04.2018 пише:

   Без образ, але цікаво запитати автора цього коментаря. Ось уже 2018 рік, як далеко “заїхали” Ваші сімейні відносини? Якщо чоловіку потрібні виправдання за щось перед жінкою, то чи не жінка обрала не того чоловіка? Чи я чогось не кумекаю у сімейному житті?
   Людоньки, для чого ви заводите сім’ю? Хіба не для того, щось цих пару десятків років, що природа виділила вам потоптати землю під ногами і попсувати повітря пуками мати для кого жити і усміхатись, кому плакати і жалітись, з ким сваритись і миритись, взаємно збагачувати свій життєвий досвід поки його не почнуть збагачувати хробаки у труні? Кохання та злагоду не зафіксуєш шматком блискучого металу на одному із двадцяти пальців. І не носячи обручки ніяк не нашкодиш коханню…

 14. ELECTRIC 14.09.2011 пише:

  Ага, ще памёятайте. що зняти обручку замало, ще палець выдрубати треба – слыд выд обручки довго видно :)))

 15. VIK 15.09.2011 пише:

  ELECTRIC пише: Ага, ще памёятайте. що зняти обручку замало, ще палець выдрубати треба – слыд выд обручки довго видно ))

  носіть рукавиці 😀 😀 😀

 16. VIK 15.09.2011 пише:

  VOROBUS пише: Вона може мати як одружена, так і ні.

  Воробусе, що то за бред?

 17. Архіваріус 16.12.2011 пише:

  ELECTRIC, Ну навіщо рубати пальця. А взагалі обручку краще всього носити на ланцюжку. Ніхто їх не побачить і загубити досить складно.

 18. Даос 21.04.2018 пише:

  По-перше, усі шість пунктів “висмоктані з пальця” (“списані зі стелі”, якщо так краще звучить.
  Обручки не носять на різних виробництвах і у спорті, у секторі громадського харчування, працівники лабораторій тощо.
  По-друге, не вистачає статистики: скільки опитаних/спостережених не носять з тієї причини, скільки відсотків – з іншої причини. Без статистики ця стаття (особливо, враховуючи перше зауваження) схожа на витвір аутиста, що віддає перевагу кімнатно-офісній роботі з власною фантазією замість реально потрудитись, зібрати матеріал, опрацювати його, і в підготовленому вигляді – подати.
  По-третє – стаття без ілюстрацій? Серйозно? Одне стокове фото на початку… Це підтверджує лінь автора а не лаконічність та мінімалізм.
  Особисто я іноді ношу обручку, здебільшого – не ношу. Причини? Ніхто не підходив – не задавав таких питань. А давати відповіді на питання, які сам собі вигадуєш – це якось нерозумно, чи не так?

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*