facebook

Теніс. Australian Open. Фінал. Джокович 3:2 Надаль

Джокович-переможець

Розпочну із того, що переможницею Australian Open-2012 серед жінок стала білоруска – Вікторія Азаренко, яка у фіналі в двох сетах перемогла росіянку Марію Шарапову (6-3, 6-0).

Але, найбільша увага фанатів такого виду спорту як теніс став фінальний поєдинок у чоловічих змаганнях, де зустрічалися перша ракета світу – Новак Джокович та друга ракетка світу – Рафаель Надаль.

Поєдинок між цими суперниками обіцяв стати видовищним, таким він і був. Боротьба тривала до останнього, але перемогу таки здобув сербський спортсмен.

Ще до початку поєдинку Воробус посперечався зі свої дружбаном хто ж переможе. Я віддавав перевагу іспанцю, а друг – сербу. Як бачимо, ваш автор програв, буває… треба тепер проставлятися. 🙁

Тепер про сам матч. Розпочався він по-бойовому. Суперники брали сет за сетом, і аж тут програє Джока. 7-5, саме з таким рахунком завершується перший сет на користь Надаля.

Друга партія подібна ситуація, але вже брейк робить Джокович 6-4.

А третя партія – це було щось незрозуміле з боку іспанського тенісиста. Надаль здав партію без бою. Що з ним сталося – невідомо. Можливо взнаки далася травма, адже іспанець протягом турніру досить часто виступав з перев’язаною ногою.

Четверта партія була вирішальною для іспанця. Шальки терезів кодивалися то в одну, то в іншу сторону. Ось, ось здавалося, що Надаль програє, але з потугами він таки переміг на тай-брейку 7-6 (7-5).

Рахунок по сетах став 2-2. Публіка шаленіла.

І ось настала вирішальна 5-та партія. Зрозуміло було одне, тут Надаль вже буде грати на повну потужність. Так і сталося. Суперники брали свої подачі і тут Джокович раптово програє свою. Здавалося все, зараз Рафа візьме свою подачу рахунок стане 5-2 і турнір у нього в кишені. Все до цього йшло, він навіть вів у рахунку.

Але, Новак не тільки відігрався, а взяв у кінці подачу Надаля. Потім знову терези і за рахунку 5-6 на користь серба, іспанець програє свою подачу.

Серб перемагає і це його вже третій титул на відкритому чемпіонаті, який відбувався на кортах Австралії. А загалом на турнірах Великого Шолома він вже виграв 5-ть титулів.

Матч сподобався, побільше би таких, а також би хотілося щоб хоч колись українці добилися якихось здобутків у цьому виді спорту.

Крім приза, Джокович отримав 2,300,000 призових и 2000 очок в рейтингу ATP, де він, нагадаю, займає першу сходинку.

Тенісисти відпочивають. Наступний турнір Великого Шолома відбудеться вже у Англії.

Фото: sport.ua.
 

коментарів - 3 може ще щось напишете?

  1. hemchuk 30.01.2012 пише:

    дорогий воробусе, наступний турнір Великого Шолома відбудеться у Франціїї – Roland Garros – 27.05.12 – 10.06.12 а наступний вже в Англії – 25.06 – 08.07 😉

  2. Vorobus 30.01.2012 пише:

    hemchuk, ой пардон, забувся. Дякую. 😉

  3. Архіваріус 30.01.2012 пише:

    Так Воробусе, це тобі не м’яча ганяти у спортзалі. А Джокович молодець, втер таки носа тому Надалю. 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*