До уваги вкладників Ощадбанку: прийди і гарантовано отримай номер рахунку

вклади в Ощадбанку

Громадяни держави живуть і працюють завжди з вірою у щось краще. Хтось більше дбає про особистий добробут власною працею, хтось чекає покращення соціальних стандартів від урядовців, хтось просто краде і грабує.

Коли з’являються грошики, хочеться їх потратити на себе або на друзів чи сім’ю. Ощадливі люди кладуть зароблене у банки і пробують дістати задоволення від отриманих дивідендів.

Колись за совкового союзу був тільки один банк – Сбєрєгатєльний банк СССР. То був єдиний монстр-монополіст, який контролював сферу обігу усієї країни. У людей у ті часи були зарплати, на які купити необхідного товару було неможливо. Себто грошової маси було набагато більше ніж виробленої продукції у країні. Зрозуміло, що за таких обставин зарплатні рублі були простими фантиками із зображенням Ілліча.

Накопичення тих папірців у кожній радянській сім’ї приводило до того, що громадяни відкривали рахунки у тому єдиному держбанку. Після розвалу союзу «вільних» соціалістичних республік політики України зразу ж пообіцяли повернути такі заощадження. Українська держава створила свій державний Ощадбанк, де відбулася перереєстрація вкладів.

За двадцять років незалежності автору цих рядків (тобто zarsові) з аж із тисячі рублів з багатьма інфляційними маніпуляціями різних політичних періодів разом із дивідендами накапало цілих тисяча з гаком рідних українських гривень. Але маючи на руках ощадкнижку їх дзуськи отримаєш.

Спочатку хотілося повірити нашій прєм’єру-короваю, але спостерігаючи за бойовими діями, що відбувались під відділеннями ощадбанку, не ризикнув здорв’ям. А тепер перед останніми виборами данєцкія пообіцяли знову тисячагривневе «бабло» народу.

Як зраділо націоналістичне єство zarsа, коли він усвідомив, що може забрати свої кровні обезцінені грошики і посидіти на них з паном Воробусом у якій-небудь прикарпатській колибі. Погодьтеся: попити горілочки у добрій компанії на гроші регіоналів - вершина бажання українського галицького націоналіста.

Реєстрацію пройшов. Час отримання «вкладу» отримав. Сьогодні прийшов у відділення, урочисто підписав договір, вручили пластикову карточку і… вибачилися, бо грошей на рахунок не надійшло. Запропонували дивитися телевізор і прослідкувати чи не забуде Верховна Рада внести до бюджету на 2013 рік гроші для моєї виплати.

Ура! З тата знову зробили вар’ята. Зате тепер крім ощадкнижки в мене є пластикова картка Ощадбанку з номером рахунку. Ха-ха, Ворбусе! Будемо бухати за теперішні зароблені. Таки не люблять мене ригионали. Особливо після виборів.

Zars ще може собі дозволити пожартувати, не отримавши віртуальної тисячі. Але шкода мені тої старенької бабці, яка тихо розплакалася у відділенні, втративши надію отримати (для неї) великі гроші.

Вони навіть вже не кровосісі. Вони – скоти.
Публікації по темі:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 12.11.2012 пише:

  Книжка від “Сбєрєгатєльний банк СССР” має перевагу перед пластиковою карткою – нею можна скористатися в туалеті. 😀

 2. Serg 14.04.2017 пише:

  Персонал Ощадбанку краде гроші в тандемі зі злодіями.
  05.03.2017 з телефонів +380501641582, +38 0567858406, моб. +38 094 8858406, +38 050 1641582 … обдурили жінку способом нібито покупка товару на ОЛХ, але оплату можуть зробити на любу картку, крім ПриватБанку… Надали їм № картки Ощадбанку 5167 8199 9807 9686 для оплати за товар …
  Злодії зробили підставну сторінку в Ощад-24, вкрали з картки 1250 гривень + комісія.
  Злодій називався то Святославом, то Юрієм, то Олег…
  Зразу ж – протягом 5 хвилин – подзвонила в Ощадбанк на гарячу лінію 0800 210800, щоб зупинити платіж, але нічого зроблено не було, заявили, тільки після звернення поліції.
  Отже, посадові особи Ощадбанку так налаштували програму Mobile-банкінг «Ощад 24/7», що цей сайт дозволяє кілька раз перереєстровувати картку клієнта і красти з неї гроші. Ця, типу захищена програма такі процедури дозволяє.
  Крадуть гроші під різними іменами і без працівників Ощадбанку таку процедуру провернути неможливо, бо дзвонять жертві від імені працівників Ощадбанку і розповідають скільки коштів на банківській карті, блокують Ощад-24 жертви і картку перереєстровують на свою фейкову сторінку, потім кошти перераховують на власні рахунки в інших банках …
  Злодіям наперед відомо про термін дії картки, СVV2/CVC2, залишок на рахунку.
  В Ощадбанку заявили, що вони не можуть блокувати такі маніпуляції і не надали пояснень, яким чином картки Ощадбанку перереєстровують повторно на фейкову сторінку Ощад-24/7 злодія…

 3. arhivarius 15.04.2017 пише:

  Верховина рідна мати – не вкрадеш, не будеш мати. 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*