Буревій у Кривому Розі. Репортаж із місця події + відео

Буревій у Кривому Розі

Вихідні завершилися, люди відпочили й з новими силами повертаються на роботу. Але, не у всіх вони були хорошими. Жителі Кривого Рогу будуть їх згадувати ще довго, адже вчора містом пройшовся буревій, який супроводжувався градом розміром у яйце.

Як наслідок, урожай знищено, багато побитих дахів, повалених дерев. Одним словом біда…

Блог Воробуса щоб дізнатися подробиці цієї стихії вирішив зв’язатися із спеціальним кореспондентом із Кривого Рогу – паном Андрієм та дізнатися останні події із місця негоди.

- Доброго дня, Андріє, отже, розкажіть нам коли саме розпочався град, як довго тривав і чи погода передвіщала подібне? І яка погода була в останні дні в Кривому Розі?

- Вітаю, Ігоре. Погода в останні 2 дні була доволі тепла, я б навіть сказав що була спека. Учора по обіді я б й не подумав що увечері буде така погода. Нічого до того не йшло - навіть хмаринки днем не було. Увечері розпочалося усе з шквального вітру, й тоді вже стало зрозуміло, що краще вже нікуди не йти, як то кажуть - пересидіти. Одразу за вітром пішов й ливень який супроводжувався градом. Щодо граду - ситуація в різних районах різна. У деяких районах був на стільки великий град що вибиваав вікна, у власник будинках ламав шифер. Град попадався розміром у 3 - 5 сантиметрів в довжину. По місту повалено вдосталь дерев.

Сигналізація в автівках верещала на повну. По більшості вулиць не було світла. Ось дивлюсь за вікно - й бачу що на стовпах по під дорогою й досі не горять лампи.

Продовжувалась негода усю ніч. Але сам град йшов хвилин 20 – 25.

- В новинах передавали, що град був настільки сильним і великим, що в окремих районх міста побив дахи, розбив вікна, тощо, прокоментуйте цю ситуацію?

Так, дійсно як я вже сказав раніше - зафіксовані випадки, й їх не одиниці, що будинки залишилися без вікон.

- Яка ситуація зараз на вулицях, місто затопило? Подейкують що лід від граду ще досі залишився, незважаючи на спекотну погоду?

На вулицях сьогодні була ясна погода. Та ні, льоду немає) земля лише трохи не усюди висохла. А так можна зрозуміти що була негода лише подивившись на повалені дерева - по інших ознаках одразу й не скажеш що ще учора таке творилося

- Як боролося місто із наслідками негоди, чи було достатньо рятувальників на місці падінь дерев, побитих дахів тощо?

Щодо цього питання, то нічого сказати не можу. Дерева як лежали так й лежать. Власникам будинків скоріш за все за свої ж кошти треба буде ставити нові вікна

- Чи завдала негода шкоди вам, Андрію і де саме ви перебували в час цього буревію?

На щастя негода мене минула, у моєму районі град був невеликий, вікна цілі, й власне біля мого будинку усі дерева цілі, лише гілля де-не-де лежить не велике.

Перебував удома, дивився фільми

- Про що говорять люди мешканці Кривого Рогу? Чи не побоюються нової стихії?

Всі як один обговорюють учорашню негоду. На вулиці, інтернет форумах діляться думками, розповідають як негода заподіяла їм саме

Навряд чи побоюються, так як вважають що таке не скоро трапиться знову.

Висловлюю подяку нашому спеціальному кореспонденту пану Андрію за цікавий допис із місця буревію.
Публікації по темі:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. Vorobus 01.07.2013 пише:

  http://1kr.ua/news-8783.html – ось ще фото та відео із місця негоди 🙁

 2. Поліна 03.07.2013 пише:

  Жах,жах жах. Моє рідне місто… 🙁 🙁 🙁

 3. allegator 16.05.2018 пише:

  Жах!

 4. allegator 16.05.2018 пише:
 5. Дмитро 11.06.2018 пише:

  Так у нас було щось подібне

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*