Підсумки виступу команди “Група Здоров’я” на кубку “ELECTRON OPEN 2013”

Турнір завершено

Нещодавно Воробус повернувся із футзального поєдинку в якому наша команда «Група Здоров’я» в рамках 1/8 Кубку Електрон протистояла гранду аматорського та і що тут казати, професійному клубу Львівщини – команді «Львівгаз».

Як і очікувалося, боротьби ми нав’язати команді суперника не змогли і програли без шансів із рахунком 0-12.

Ваш автор навіть спеціально окремої публікації писати не буде, бо навіть нема про що говорити. Суперник був сильніший по всіх статтях і протриматися на нулях ми змогли не більше 6 хвилин.

Є чому вчитися….

А далі почалося….

Про що ж будемо говорити у сьогоднішній публікації:? Воробус спробує підвести підсумки турніру і написати що вдалося нашій команді, а що навпаки…

Так от, хто уважно слідкував за виступами команди «Група Здоров’я» у другій лізі аматорського футзалу Львівщини, той пам’ятає, що ми там зайняли друге місце. Після того, спробували продовжити справу й заявитися на більш сильніший рівень, а саме кубок «Electron cup».

Із минулого складу залишилося буквально 3-4 гравця, решта – це були одні новобранці.

Розпочали турнір ми із гри проти команди «Нестле». Якось все так легко вийшло, що ми навіть не зауважили, як на одному подиху перемогли цю команду із рахунком 8-3. Десь у підсвідомості наших гравців було закладено те, що саме ця перемога виводила нас із групи. Так згодом і сталося.

Гра із командою «Shisha-club» була визначальною. Чому? Бо не програй ми тоді, можливо би не вийшли би із групи з третього місця і не попали би на Львівгаз. Билися ми достойно, могли зачепитися за результат, але, на жаль, програли прикро із рахунком 3-6.

Інтерпрес. Тут також гра йшла до голу в наші ворота. Ніби «здорові» виглядали добре, багато били по воротах, але після голу команду наче підмінили. У підсумку 2-8 і ми з труднощами, але виходимо із третього місця у серію плей-офф.

Хто попав там, ви вже знаєте, попали просто під роздачу. Але, як не як, досвід здобули і ще й який.

За результат відповідає, як відомо, тренер, але в нас його не було. Воробус збирав цю команду, тому десь доля відповідальності є на моїй вині. Справжнього колективу створити так і не вдалося, у команді було багато конфліктів, про які я говорити з чисто етикету не буду.

Тому, ще до гри із Львівгазом я прийняв рішення покинути команду. Чи існуватиме команда і на далі важко сказати.

Воробус більше не є гравцем команди «Група Здоров’я».

Тепер оціню свою гру. Після того, як ваш автор не грав із-за травми гомілкостопа, вважаю що відіграв на відсотків так 40 своїх можливостей. Були моменти коли гра йшла (гра із Шішою), а бувало так, що просто психологічно ламався (гра з Інтерпресом і другий тайм із Львівгазом). Через зиму спробую залікувати свою травму до кінця, а от чи повернуся чи ще колись у змагання аматорського футзалу – питання відкрите…. Швидше ні, чим так….

Користуючись нагодою, висловлюю подяку всім, хто вболівав за команду «Група Здоров’я».
Публікації по темі:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

 1. VIK 05.10.2013 пише:

  Воробус, раджу треніруватися і ще раз треніруватися – тоді буде результат! Якщо ж ти хочеш виходити тільки на ігри – то з того результату мало буде. Якщо ліньки треніруватися, то краще завершуй свою футбольну карьєру і берись за щось інше
  8) 8) 8)

 2. russo turisto 06.10.2013 пише:

  Кому там тренироватся? Вратарь “дырка” из команды “РЕШЕТО”! 😆

 3. Архіваріус 07.10.2013 пише:

  Нічого ганебного не бачу в тому, що аматори програли професіоналам. Ну а рахунок, то така річ, що міг бути і меньшим або більшим. Воробусе не сумуй, ще на твою вулицю прийде свято і ти отримаєш знову черговий кубок та медаль. 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*