Обираємо взуття на зиму

Взуття на зиму

Воробус констатує: ми стрімко наближаємося до зими і постає питання: що обрати – взуття на низькому, проте зручному, чи, можливо – похизуватися каблучками і процокати ними по львівській бруківці?

Ясно, що зимова феєрія взуття вражає різноманіттям: це і чобітки, й ботинки, "уги", "тімберленди", взуття із додаванням хутра, довші – ботфорти, чобітки на танкетці та тракторній підошві. Якщо ви модний гурман, то знаєте, що зараз у тренді шубки із хутра: як натурального, так і штучного – різних кольорових барв, причому намішаних кольорів може бути декілька. Маємо дилему: що одягнути до шубки: чи хутряні черевички-чобітки, чи може елегантне взуття на тонюсінькому каблучку. Звісно, ті красуні, які мають можливість їздити у авто, дадуть відповідь лаконічно: безперечно, до шубки пасуватиме каблучок! Чи то буде тоненька шпилька, а чи може, грубіший каблук – вирішувати вам.

Ясно, що шапка до шуби не пасує – скаже хтось. Проте, думаю, що можна обрати і хутряну шапочку, й простішу, можливо навіть капелюшок.

Зараз дуже велике різноманіття пальто, курточок на зиму. Кожен до них підбирає взуття на свій лад: чи то під колір самого зимового вбрання,чи в тон сумки, аксесуарів, рукавичок, шапки – це вже залежить від смаку дівчаток. Гурманкам часто подобається обирати непоєднувані речі, проте це – їх свідомий модний вирок, чи то пак, вибір.

Що оберете ви – ваша власна суб’єктивна думка. Це неодмінно буде схвальний вибір на користь модних трендів. Бо ж виглядати добре треба в будь-яку пору року та погоду. А за тим – зичу вам не загубити себе та свій власний стиль у холодні зимові морози, які вже дуже скоро постукають у наші шибки.
Публікації по темі:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. May 30.11.2017 пише:

    Пiд желети-гусеницi хутровi чоботи стануть у нагодi?

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*