Футзал. “Нові імена” у двох товариських матчах перемагають “Parimatch” (Київ) - Блог про Львів

Футзал. “Нові імена” у двох товариських матчах перемагають “Parimatch” (Київ)

Нові імена - Parimatch

Життя триває, а з ним і продовжуються матчі для футзальної команди – «Нові імена».

На цьому тижні наш клуб вирішив зіграти два товариські поєдинки із командою з іншого міста. А якщо бути точнішим з столиці нашої країни – міста Києва і має вона назву – «Parimatch».

То ж, як підготовка до майбутніх офіційних баталій, ці матчі були хорошими тренуваннями з підвищеною відповідальністю.

Кілька слів про організаційні моменти.

Напевно вперше у своїй історії наш клуб вирішив організувати онлайн-трансляції матчів.

Вийшло досить таки непогано й будемо сподіватися, що у майбутньому подібна практика буде застосовуватися ще неодноразово.

Поєдинки проходили в найкращому залі міста Львова – палаці спорту «Галичина».

Формат часу – 2 тайми по 20 хвилин кожен, плюс остання хвилина – чистий час.

Команда «Нові імена» протягом двох днів грала різними складами, хоча кістяк таки зберігався.

У першій грі варто відмітити впевнену гру воротаря – Михайлишина, чудовий по красі гол Володимира Великого, а також багато цікавих комбінацій від нашої команди.

Все-таки, не перший рік ми граємо у різних дивізіонах чемпіонату Львівщини й чогось таки навчилися.

Гості з Києва виглядали якимись змученими. Напевно дорога з Києва далася взнаки. Хоча, два свої голи до завершення гри вони зуміли забити. Найбільш небезпечними у їх складі були Собченко та Небрат.

Перша гра:

Футзал. Товариський поєдинок. Нові імена 6-2 Parimatch

Голи: В. Великий, А. Великий-2, Пенгрин, Николишин, Крупчук
Склад: Михайлишин – Пенгрин, Николишин, Ільків, Крупчук, Кухар, Бутрин, А. Великий, Нікітін, В. Великий

Також читайте:   Іван Мрочко: Хочу виграти з "Новими іменами" комплект нагород

У другому поєдинку відбулися зміни в складі, але не суттєві. Михайлишина у воротах змінив – Воробій, Кухара – Олесь Великий та Гультяєв. Плюс вирішено було дати можливість зіграти за першу команду гравцям другої команди – Парпану та Нітарсьому.

Останні не розчарували відзначившись голами у першому та другому таймах.

А розпочали «Нові імена» краще не придумаєш. Вже в дебюті гол забиває Нікітін, почин якого згодом підтримають інші його партнери.

На 5-ть голів до перерви гості з Києва зуміли відповісти курйозним голом на останній хвилині першої 20-ти хвилинки.

Як і у першій грі виділявся у їх складі – Собченко, проти фінтів якого важко знайти протидію. Саме цей гравець і заб’є другий гол своєї команди в дебюті другої 20-ти хвилинки, на що «Нові імена» зуміють відповісти ще трьома голами.

Взагалі скажу, що друга 20-ти хвилинка була доволі експериментальною для нашої команди, адже четвірки змінювалися, останні сім хвилин відпрацьовувалася тактика гри з 5-тим польовим гравцем за якої вдалося забити два і пропустити один гол.

У підсумку знову ж таки впевнена перемога нашої команди з рахунком 8-3 і з чудовим настроєм «Нові імена» готуються до майбутніх матчів.