Незвичні види туризму

Руфери

Незважаючи на те, що надворі зараз зима, про туризм таки можна поговорити. Ще якихось два місяці і можна буде вже вибратися в гори.

Хоча, є й такі відчайдухи, які взимку лазять горами, ночують в наметах прямо на вулиці й не лише.

Гори, горами, а в сьогоднішній статті ми поговоримо про незвичні види туризму про які мало хто здогадувався.

1. Похмурий туризм.

Назва вам, мабуть, про ніщо не говорить. Здається, що це щось сумне, сіре тощо. А насправді – це туризм, пов’язаний із полями для битв, цікавими кладовищами. От є люди, які люблять їздити по старовинних кладовищах.

Так от, це саме й є похмурий туризм.

2. Індустріальний туризм.

Ним займаються дігери, руфери та сталкери.

Дігери лазять по підземеллях, метро. Скажімо, у Львові часто таких людей можна побачити в місцях, де протікає річка Полтва.

Руфери – це люди, які люблять гуляти дахами.

Сталкери – люди, які проникають на занедбані об’єкти.

3. Духовний туризм.

Такі люди їздять по інших країнах, вивчають релігію, пробують щось нове на власному досвіді. Мета не змінити обстановку, а перш за все змінити себе.

4. Екологічний туризм.

Суть його полягає у спілкуванні з природою. Як варіант можна поїхати в гори і там жити декілька днів наодинці з природою. Але, для повної цікавості люди платять гроші, щоб жити у заповіднику й дивитися як поруч з вами будуть поводити себе звірі.

5. Гастрономічний туризм.

Не важко здогадатися, що цей вид туризму пов’язаний з кухнею. Так от, суть його полягає в тому, що людина їздить різними країнами й знайомиться саме там з різними рецептами страв. При можливості, люди ще й сама починає це все готувати.

6. Сільський туризм.

Вам набридло місто, інтернет, постійний рух? Тоді вам треба про все забути й відправитися в село, де будити вас буде не будильник, а півень, палити будете не газом, а дровами, доглядати будете не за дітьми, а за коровою тощо.

7. Фестивальний туризм.

Суть його десь така ж як і гастрономічний туризм. Тільки у фестивальному люди подорожують різними країнами й саме там бувають на різноманітних фестивалях.

8. Кінотуризм.

Набридли автомобілі, потяги, літаки? Тоді вам треба зайнятися кінним туризмом. Сідаєте на коня й стрибаєте куди захочете. Головне щоб кінь від вас не втік.

Яким би туризмом ви не займалися пам’ятайте, що подорожувати – це круто.
Публікації по темі:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Кукумбер 06.02.2017 пише:

    Секстуризм пропустив

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*