Паска: пекти чи купити?

Паска

Знаю, багато хто з наших читачів вже готується до свята Великодня й не має часу заходити в Інтернет, але тим не менше, ваш покірний ще напише два завершальні пости перед святом.

А вже опісля буде святкувати й з новими публікаціями повернеться в понеділок.

Поки свята ще нема, хотів би поговорити на тему того, а чи вигідно в даний час пекти паски? Можливо краще купити як це робить багато людей?

Принаймні вчора коли ходив у супермаркет за хлібом, бачив що пасочки продають. Їх ціна коливається в районі від 20 і до 26-ти гривень за одну штуку.

Звісно, супермаркети були би не супермаркетами якби не писали ціну типу 21.99, або ж 114.87. Ніхто ж і так решти в розмірі однієї п’яти копійок не дасть.

Та, менше з тим…

Спробую порахувати у скільки грошей обійдеться випікання пасок. Варто розуміти, що одну паску ніхто пекти не буде. Їх вийде, як мінімум, 10, а то й 15-ть штук.

Принаймні у вашого автор так і вийшло.

Які інгредієнти потрібні для випікання пасок?

Молоко 1 літр – коштує 15 гривень

Дріжджі 1.5 пачки, а це приблизно 150 грам – 8 гривень

Масло 0.5 кілограма – 40 гривень

Шкірка лимону – 10 гривень за одну штуку, адже пів лимона ви не купите.

Ваніль 2 пачки – 6 гривень

Яйця домашні 20 штук – 50 гривень

Цукор пів кілограма – 9 гривень

Ізюм 700 грам – приблизно 45 гривень

Борошно 3 кілограма – 25 гривень.

Олію не враховую як і газ та електроенергію. Це все використовується само собою.

Не складні математичні розрахунки показують, що для того, щоб спекти приблизно 15 пасок треба викласти з власної кишені – 220 – 230 гривень.

Ну, нехай грубо кажучи 250 гривень.

Тепер порахуємо, а скільки ж будуть коштувати паски в магазині.

Одна паска вартує 25 гривень 46 копійок помножити на 15 штук. Виходить всередньому 380-390 гривень.

Звісно, що економія таки є, але ж скільки зусиль треба витратити щоб все це зробити.

Плюс є люди, яким не треба 15 пасок, а вистачить й 2-3.

Тому, як і у всіх справах, є дві сторони медалі.

А ви, читачі блогу, печете чи купуєте великодній смаколики?



коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Patron 15.04.2017 пише:

    Я вважаю, що трохи дурне питання. Однозначно, пекти, якщо для цього є можливості (це ж таке свято і це справді як певний рітуал). Якщо це неможливо – то тоді купляти!!!
    РОзмірковувати що краще, ну не знаю… Тут логіка і нічого більшого!!!

  2. Stakeholder 15.04.2017 пише:

    Пекти самому це звичайно красиво звучить, але далеко не всі це вміють, мають на це час і бажання. З іншого ж боку купувати паски в магазині, такі як на фотці в заголовку це теж себе не поважати. Тому як варіант можна взяти в когось хто пече сам, або купити в якомусь спеціалізованому на випічці магазині, дорожче звичайно ніж в супермаркеті але хочаб можна буде з задоволенням ту паску з’їсти а не давитися нею тільки тому що вона свячена

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*