Флорбол. Щоденник 4-го дня змагань. «Goal Diggers» перемогли на «Ukraine Open 2017» серед жіночих команд - Блог про Львів

Яніс Гравітіс

Тривають змагання на міжнародному турнірі «Ukraine Open 2017» з флорболу серед дорослих команд.

Настала пора вирішальних поєдинків, тому права на помилку вже немає ніхто.

І сьогодні у традиційний щоденник турніру потрапили фінальні ігри серед жіночих команд.

Протягом 4-ох днів 6 команд в одноколовому турнірі визначили пару фіналістів та команд, які змагалися за третє місце на «Ukraine Open 2017».

Спершу у так званому бронзовому фіналі зустрілися «СКІФ» (Новий Розділ) та «Надія» (Коломия).

Поєдинок повністю виправдав статус дербі, адже ці команди досить часто зустрічаються між собою.

Розпочали гру команди дуже обережно. Помітно було що гравці нервували й ціна помилки була великою. Тим не менше, першими рахунок відкрили дівчата з команди «СКІФ».

Щоправда, попереду вони довго не були. Вже за дві хвилини «Надія» вирівняла рахунок на табло.

До речі, у порівнянні з прем’єрним поєдинком цієї команди на турнірі, на цей раз команда з Коломиї вже мала повноцінний склад й були заміни.

Але, й це не завадило дівчатам зі «СКІФу» піти на перерву за рахунку 2:1 на свою користь.

Друга 20-ти хвилинка малюнок гри обидвох команд не змінила.

Команди й на далі грали дуже обережно. Моментів щоб забити такий бажаний гол було обмаль. Та й за такої гри без голів глядачі, які несамовито підтримували обидві команди, не залишилися.

Вже на 50 секунді другого тайму «Надія» зробила рахунок 2:2.

Після цього настав той момент, коли гра тривала до голу однієї з команд.

Також читайте:   Ліга чемпіонів: визначились переможці Елітного раунду

Зробили першими це гравці з Нового Роздолу. Підопічні Олега Павлишина забили третій м’яч, вдало відзахищалися й здобули перемогу в цій грі, а й з нею і бронзові нагороди «Ukraine Open 2017».

«Надія» ж задовольнилася четвертим місцем.

Щодо фіналу, то у ньому зустрілися «Янтар» (Новояворівськ) та латвійська команда «Goal Diggers», яка, до слова, тричі поспіль вигравала турнір у Львові.

На стадії групового турніру майбутні суперники зіграли між собою внічию 4:4. То ж, головний матч турніру серед жінок обіцяв бути дуже цікавим.

Але, але і знову ж таки але. Фінал розчарував.

Чи то підопічні Богдана Тиравського як слід не налаштувалися на гру, чи то перегоріли ще до неї, але в них нічого не виходило. Ще до перерви дівчата з Латвії відправили у ворота свого суперника п’ять м’ячів, а після відпочинку відзначилися ще двічі.

Не скажу, що гравці «Янтару» не старалися. Але, то виконавська майстерність їх підводила, то кіпер «латишок» грав добре.

Єдине на що вони спромоглися, так це забили гол престижу після того як рахунок на табло був 7:0 на користь підопічних Яніса Гравітіса.

«Goal Diggers» перемогли 7:1 і вчетверте поспіль стали тріумфаторами «Ukraine Open 2017».