facebook

Що робити, коли нема друзів?

Самотність

Можна вже би було йти святкувати якби не один момент.

Річ у тому, що буквально нещодавно у рубрику «Запитай у Воробуса» написала людина, яка назвалася Микола.

Хлопчина запитав наступне, далі цитую:

«Вітаю! Пишу сюди, так як вже просто не знаю де мені шукати поради. В моєму житті склалась така ситуація, що коли я зустрічався з дівчиною (4,5 роки), я втратив всіх друзів, тому що приділяв лише їй свій час і увагу. 2 місяці тому я розійшовся з нею, і тепер замітив що я залишився один. Я ніяк не можу знайти нових друзів.
Я ходив на прогулянки, у кафе, в ТРЦ і ніде ні з ким так і не зміг познайомитись.

Проблема також в тому що я не знаю як це зробити. Тому шукаю у вас поради. Як і де познайомитись з іншими людьми?

Що мені робити, хоть і колишня ще досі крутиться в голові... і це мені мішає у пошуках нового кохання (тому що я її кохаю до бестями досі)».

Ситуація не з простих. Дуже важливо під час порад знати скільки тобі років. Якщо ти ще зовсім юний, то це одна справа. Якщо ж минуло 30-ть років, то інша.

Чим стаєш старшим, то важче вибрати собі пару. Тим більше, що перед тим ти вже зустрічався з дівчиною чотири з половиною роки.

Якщо говорити про екс-дівчину, то до неї повертатися не варто. Колись мудрі люди говорили, що з своєю половинкою треба зустрічатися не більше двох років й опісля узаконювати стосунки.

Якщо ж цього не відбудеться, то з часом ви один одному набриднете.

Треба просто все це пережити й думати що робити далі.

Щодо друзів, то у житті так буває, що у юні роки ви дружите з певною когортою людей. З часом вони знаходять свої половинки, створюють сім’ї чи просто їдуть жити в інші міста чи країни.

На тебе вони вже часу не знаходять, тому приходиться з цим миритися й дружити з тими що залишилися або ж бути наодинці.

Щодо того, що ти не можеш знайти собі нових друзів, то радив би їздити у туристичні поїздки або ж зайнятися спортом.

Саме там можна познайомитися з великою кількістю нових людей. Хоча, багато чого ще залежить від того як ти знайомишся з цими людьми.

Для прикладу приїхав ти у ТРЦ. Туди у більшості народ приїздить своїми компаніями. І тут ти такий підходиш і починаєш знайомитися. Що про тебе подумають?

Що ти не сповна розуму?

Є ще одна порада якою користується багато людей – просто забити болт на все. Живи своїм життям, розвивайся, а згодом і до тебе прийде твоє щастя.

З наступаючим Новим роком!!! Не парся!!!
 

коментарів - 3 може ще щось напишете?

 1. The Notorious B.I.G. 01.01.2018 пише:

  Не треба шукати нових, спробуй повернути старих 🙂

 2. Пан П 01.01.2018 пише:

  Хочеш гарантовано знайти друзів, вступи у якусь секту, можна до свідків Іеєгови, їх і так багато ходить вулицями, та й до того ж вони самі першими людей пристають, і тебе навчать як правильно приставати. Ну або до крішнаїтів, танцюватимеш та співатимеш з ними “Харі Крішну”. В секті точно зявляться нові друзі, гарантовано 100%.

  То були вредні поради від Пана П 🙂

 3. Arwenita 02.01.2018 пише:

  Пропоную знайомитися з новими людьми у соцмережі. Тут можна одразу визначити, з ким буде приємно спілкуватися. А з ким неприємно – одразу в ігнор чи навіть в бан. Крім того, є Львівський форум, який сьогодні достатньо активний і вирує веб-життям. Там вже можна спілкуватись на вужчі теми – за вподобаннями, якщо дописувач такі має. Чи пофілософствувати – раптом знайдеться людина з такими ж поглядами. Є, врешті-решт, воробус.ком =) Думаю, тут також можна знайти собі однодумців серед коментаторів. Головне – бути активним, ввічливим і не тролити (ну хіба що трошки) =)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*