facebook

У Львові встановили головну ялинку міста

Ялинка у Львові

Все менше й менше часу залишається до початку нового, 2018 року. Хто не знає, наступний рік буде роком собаки, яка змінить півника.

Вже незабаром на блозі Воробуса ми будемо підводити підсумки року в Україні, світі, Львові й не лише, а поки що ж розповім про те, як у нашому рідному місті почали прикрашати новорічну ялинку.

Як же без неї? Хоча, не є прихильником вирубки дерев і ялинок, в тому числі.

Звідки цього року привезли головну красуню міста, скільки обійшлося це нашому бюджету та коли відбудеться офіційне її відкриття читайте далі.

Отже, як повідомляє наш читач Роман Тупись ялинка вже стоїть у центрі міста і її навіть почали прикрашати. Як виглядає «зелена» на даний момент можете побачити на головному фото до цієї публікації.

Офіційне відкриття головної ялинки міста цього року буде не так як завжди. Якщо у минулі роки вогні запалювали напередодні свята Миколая, 18 грудня, то цьогоріч дійство відбудеться 17 грудня.

Пов’язано це з тим, що 18 грудня випадає на будній день й багато людей буде на роботі. На цей раз всіх збиратимуть у неділю. Можливо це і правильно.

Яка ціна ялинки-2018?

Це можливо звучить надто дивно, але місту вона обійшлася абсолютно безкоштовно. Львову красуню подарувала мешканка смт. Брюховичі. 18-ти метрова заважала жінці на подвір’ї й вона вирішила звернутися до Львівської Міської ради з проханням забрати у неї це дерево.

Подарунок дозволив місту Лева зекономити у бюджеті близько 10-ти тисяч гривень.

До слова, як повідає власниця ялинки, їй близько 50-ти років. Поки що вона стоїть не прикрашена, але вже від завтра робітники всерйоз займуться її прикрасами.

Звісно, що Ігор Воробус піде на вихідних у центр нашого міста й все проінспектує.

Поки що ж, насамкінець, пропоную переглянути відео, де ви побачите як виглядала новорічна красуня минулого року:

Залишайтеся з нами...
Публікації по темі:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. BOGDAN 12.12.2017 пише:

    Цього року буде стройніша і гарніша ялинка,а саме що природна,бо з давна давен, з покон віків ялинку ставили природну, бо вона синволізує достаток і здоровя людині чи місту….

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*