facebook

Що нового у парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького

Дитяча катапульта

Хто з нас дорослих не хотів би повернутися у дитинство. Ще б пак, це були часи, коли можна було досхочу гуляти на вулиці, не ходити на роботу, їсти морозиво й кататися на атракціонах у парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Саме це місце було колись популярним серед дітей та дорослих. Часи змінилися й у вихідний день, 1 травня, не побачив тут достатньої кількості відвідувачів.

Які причини? Середина тижня, відсутність нових атракціонів, високі ціни на катання тощо?

Спробував це з’ясувати.

Що одразу ж кидається в очі при вході у парк, так це відсутність такого популярного колись атракціону «Вихор». Не знаю як там хто, а ваш автор завжди любив кататися на «цепочках». Саме так називала молодь цей атракціон.

Вихор

У 2015 році цю карусель закрили на ремонт, а потім й взагалі знесли. Чи правильно зробили? Звісно, що атракціони старі як світ, але ж і треба думати над тим, щоб поставити що-небудь нове. Особисто я не уявляю парк культури та відпочинку без цієї каруселі.

Також бажано би було зробити новіші вказівники до атракціонів.

Для прикладу, склалося таке враження, що вказівник на «Колесо Огляду» не оновлювали років 50-ть.

Серед не великої кількості дорослих атракціонів чогось нового не зустрів. Є все ті ж «Веселі гірки», згадуване вище «Колесо Огляду», «Орбіта» тощо.

Колесо Огляду

Куди краща ситуація із дитячими атракціонами. Зокрема, було оновлено карусель «цепочки», встановили «Кавові чашки», катапульту для дітей, модернізовано атракціон «машинки, з боку стадіону «Юність» взагалі побудували ціле містечко для наших менших братів та сестер.

Кавові чашки

Машинки

Дитячі цепочки

Одним словом є з чого вибрати.

Ціни на катання

Отже¸ покатульки на дорослих атракціонах у цьому сезоні вартують 25-ть гривень. Такий популярний серед дітей та й дорослих атракціон «Автодром» коштує – 30-ь гривень.

Не буду лукавити, коли скажу, що навіть вчора, незважаючи на вік, таки вирішив прокататися на улюблених машинках. Класно… Відчуття ніби повернувся у дитинство.

Все ті ж перегони з людьми, інколи аварії й неймовірний драйв. Напевно настав час мені сходити на картринг. Це буде потім, а поки що про дитячі атракціони.

Чому ж таки народ не ходить у парк культури? Моя точка зору, що атракціони, особливо дорослі, треба оновлювати, плюс людям треба більше часу проводити на повітрі.

Не все життя проводити в інтернеті та за комп’ютерними іграми.

До речі, купити квитки на каруселі можна тепер не лише у касах, а й через додаток "Приват 24" біля улюбленого для вас атракціону.
Публікації по темі:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

  1. Arwenita 02.05.2018 пише:

    О, а я там ще не була… Треба буде якось сходити 🙂

  2. Lanagur 04.05.2018 пише:

    Воробус, що за фігня? а де Клоун? це єдина качеля варта уваги

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*