«Odessa Open Cup». Volume 1. Результати матчів другого ігрового дня

odessa cup

В Одесі відбулись матчі другого ігрового дня всеукраїнського турніру «Odessa Open Cup» серед команд рівня «Volume 1». За підсумками поєдинків у групах «D», «Е» та «F» визначились ті колективи, які боротимуться за головні нагороди змагань.

Результати матчів другого ігрового дня.

Група «D»
10.00. «INTER» - «Укргазбанк» - 3:1
Голи: Паращенко (20), Шичкін (23), Рудий (30) – Бакум (4)

12.30. «LEX-VSK» - «INTER» - 0:1
Гол: Найбулаєв (15)

15.00. «Укргазбанк» - «LEX-VSK» - 3:2
Голи: Цой (13), Саківський (26), Данилів (29) – Ганжа (27, 30)

Група «Е»

10.50. «Володимир» - «Чорне море» - 0:2
Голи: Гірка (17), Пилипів (30)

13.20. «Арсенал» - «Володимир» - 2:3
Голи: Севодняєв (8, 27) – Валасатій (4, 15), Циня (15 – з пенальті)

15.50. «Чорне море» - «Арсенал» - 4:1
Голи: Гірка (3), А. Торшин (14, 15), Пилипів (27) – Д. Криворотий (1)
На 22-й хвилині Кушнір («Чорне море») не реалізував пенальті (воротар)
Вилучення: Севодняєв.

Група «F»

11.40. «Продексім-2» - «Металіст» - 0:0
14.10. «Anserglob» - «Продексім-2» - 1:0
Гол: Міненко (23)
16.40. «Металіст» - «Anserglob» - 4:1
Голи: Косун (13), Гончаров (23), Шмельов (28), Крошан (30) – Мальчіков (8)

У третій ігровий день будуть зіграні вирішальні поєдинки у рівні «Volume 1». Зокрема, у «Золотій» та «Срібній» лігах, які утворились за підсумками матчів другого групового раунду, відбудуться півфінали та фінали. Пропонуємо Вашій увазі розклад поєдинків.

«Срібна» ліга.

Півфінали.
10.00. «LEX-VSK» (Суми) – «Металіст» (Миронівка)
11.00. «Арсенал» (Очаків) – «Anserglob» (Херсон)

Фінал.
14.00. «LEX-VSK» (Суми) / «Металіст» (Миронівка) - «Арсенал» (Очаків) / «Anserglob» (Херсон)
«Золота» ліга.

Півфінали.
12.00. «INTER» (Донецьк) – «Володимир» (Тиврів)
13.00. «Чорне море» (Одеса) – «Укргазбанк» (Київ)

Фінал.
«INTER» (Донецьк) / «Володимир» (Тиврів) - «Чорне море» (Одеса) / «Укргазбанк» (Київ)

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, 5 x 5




Публікації по темі:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*