facebook

Як перенести дані з смартфону Android на Iphone

iphone

Давненько ваш автор нічого не постив у рубриці «Комп’ютери та інтернет». Чому так сталося? Напевно, у першу чергу тому, що намагаюся писати публікації з власного досвіду.

Вчора, до слова, пробував експортувати дані (телефонну книгу, календар, відео, фото) з простого смартфону на Iphone. Зробити це не так то важко як здається на перший погляд.

Що для цього потрібно?

Звісно, щоб були увімкненими два телефонні апарати, мережу «Wi-Fi», а також навики як це робити.

А щоб навики втілити в життя знадобиться програма «Copy My Data». Закачати на телефон її можна як у «Play Market», так і в «Apple Store».

Це треба зробити як на одному, так і на іншому телефоні.

Що робимо далі? Далі підключаємо апарати до мережі Wi-Fi, запускаємо додатки, ставимо телефони поруч і дивимося що відбувається далі.

Коли натиснете кнопочку «Next», то з'явиться меню, де треба вибрати – «to or from another device over Wi-Fi».

З’являється вікно, в якому бачимо назви як одного, так іншого апаратів. Їх треба синхронізувати, щоб у майбутньому відбулося те, що ви хочете.

Далі вибираємо з якого телефону треба перенести свої дані. Якщо з Iphone, то вибираємо команду «copy data to selected device».

Після цього вводимо код, який прийде на один із телефонів.

Система видасть, які дані можна перенести з простого смартфону на новенький Iphone. Це можуть бути контакти, календар, відео та фотографії.

Якщо будете переносити просто телефонну книгу, то операція триватиме лічені секунди. Якщо ж відео, то прийдеться зачекати близько 30-ти хвилин.

Нічого складного в цьому процесі нема. Найголовніше в усьому розібратися, робити все по інструкції. Навіть скажу більше, не прийдеться використовувати старі дідівські методи внесення кожного абонента по-новому.

Насамкінець, пропоную переглянути відеоінструкцію як це все робити:
Публікації по темі:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. PVS 19.09.2018 пише:

    «Як перенести дані з смартфону на Iphone»
    тобто IPhone до класу смартфонів не належить 😀

    P.S. І якщо нема ні AppStore ні PlayMarket’a, а є Microsoft Store, то шансів ніяких 🙂 🙂 🙂

  2. Stakeholder 20.09.2018 пише:

    Це все я так розумію для тих випадків якщо користувач Андроїд не синхронізує дані на гугл екаунт, інакше він би взагалі не парився

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*