facebook

Шахраї у вінницькому транспорті

Трамвай у Вінниці

Нарешті п’ятниця, 11 січня. Якихось 8 робочих годин й можна буде відпочивати. Поки є трохи часу, спробую порадувати наших читачів новими постами.

Ще раніше, перебуваючи у Вінниці, не сидів пів дня у готелі, а одразу ж пішов гуляти містом . Цікаво було мені все: від благоустрою й до транспорту. Саме про останній ми й поговоримо далі.

Отже, щоб наші читачі розуміли, у Вінниці нема такої великої кількості транспорту як у Львові. Чому так? Напевно тому, що нема старої рухлі (гнилі маршрутки) як Львові. Тут великим попитом користуються трамваї та тролейбуси.

І на одному, й на іншому мені вдалося прокататися. Враження? Лише позитивні. Більше 5-ти хвилин я не стояв на зупинці навіть у вечірній час. Місцеві ще сміються, що місцеві трамваї тут порівнюють із метром.

Незвично було бачити у салонах електротранспорту кондукторів. За них у Львові вже забули давно. Проте, як виявилося, у вінницькому транспорті також трапляються казуси.

Справа у тому, що не у всіх салонах електротранспорту ходять кондуктори. Велика плинність кадрів. Банально не вистачає працівників. Що тоді робити?

Треба йти до водія, в нього купувати квиток й згодом тебе може перевірити контролер. Саме так я і зробив.

Зайшов у салон, придбав у водія квиток та й їду собі Вінницею. На одній із зупинок до мене підходить худорлявий чоловік з грошима у руці й починає питати за наявність квитка. Дивно, що багато людей йому давали гроші за проїзд.

Воробус був би не Воробус якби не почав суперечку з так званим контролером. Почав питати за наявність посвідчення що він дійсно являється контролером. Чоловік почав посміхатися, щось там до мене говорити. Я знову кажу покажи посвідчення. Ось для прикладу у мене є документи про особу, а він хто такий?

Знову посміхнувся, через хвилину була зупинка й він вийшов. Питаю місцевих, а як це ви платите гроші невідомому аферисту? Що це за такий прикол? Люди елементарно не можуть запитати про наявність документів на право перевіряти квиточки?

Дивина та й годі.

Назад повертався тролейбусом із кондуктором у салоні. Питаю його а що це було? Жінка не знала що відповісти, Мабуть аферисти.

Так і живемо...
Публікації по темі:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 11.01.2019 пише:

    Кондуктори як на мене це якась архаїка, не зрозуміло чому зробивши нормальний комунальний транспорт вони не в стані запровадити людський спосіб оплати і контролю. Все та ж банальна корупція?

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*