Перша ліга Львова. «Галицька здоба» у чемпіонській грі розгромила «Здвиг» - Блог про Львів

Перша ліга Львова. «Галицька здоба» у чемпіонській грі розгромила «Здвиг»

Галицька здоба - чемпіон

Вчора, 31 серпня, на СК «Електрон» продовжилися змагання у Першій лізі футзалу Львова. Для «Галицької здоби» даний тур був архіважливим, адже у разі перемоги над своїм суперником «Здвигом» наша команда б за тур до завершення першості ставала чемпіоном.

Важливість цієї гри можна було помітити ще за годину до її початку. Фотограф Ярина робила останні приготування до зйомки, тренуючись на матчі, що відбувався перед нами. Тренер Сергій Тригубець стояв у стороні наодинці, роздумуючи над стратегією на цю гру, а фани, яких зібралося на цьому матчі дуже багато, потрохи збиралися й вмощувалися на трибунах.

На кону було «золото» чемпіонату й 11-й титул, який «Галицька здоба» могла завоювати у змаганнях під егідою Асоціації футзалу Львівщини.

Щодо гри, то розпочали її краще «пекарі». Підопічні Сергія Тригубця вирішили не випробовувати долю й з перших хвилин взялися за обстріл воріт «Здвигу». Протриматися «сухим» воротар Андрій Коробов зумів лише три хвилини, коли на дальній удар не наважився Писько. Ярослав застав зненацька стража воріт «салатових» й, таким чином, відкрив рахунок у грі – 1:0.

Суперник засиджуватися в обороні не став й за дві хвилини рахунок у грі міг стати рівним, проте Ігор Майорчак схибив.

Відповідь «Галицької здоби» була миттєвою. Та ж 5-а хвилина, «шкіряного» отримав Данило Сивак, розвернувся й у своєму фірмовому стилі невідпорно пробив – 2:0.

Найцікавіше, що фани нашої команди зустріли це взяття воріт виконанням пісні «Червона Рута».

«Червоно-жовті» зарядилися енергією від вболівальників й з кожною хвилиною нарощували свою перевагу над суперником як в ігрового плані, так і у плані рахунку.

Також читайте:   Чемпіонат світу – 2024. Попередній раунд. Результати матчів п’ятого ігрового дня

7 хвилина – Ярослав Писько відпасовує на Андрія Труша – 3:0.

9 хвилина – вже Олег Партика виступає асистентом, коли забивав Данило Сивак – 4:0.

12 хвилина – окрилений успіхом Андрій Труш на цей раз став співавтором голу, коли віддав на Назара Лютого – 5:0.

«Здвиг» бере тайм-аут, після чого Ігор Майорчак виходить на майданчик із п’ятим польовим гравцем. Але й ця тактика не допомагає їм переламати хід поєдинку. Вже за декілька секунд Андрій Яблонський робить рахунок – 6:0, а Володимир Бобилєв – 7:0 на користь «пекарів».

Справжньою ж окрасою першого тайму, стала комбінація за участю Данила Сивака, Сергія
Шафранського та Назара Лютого – 8:0.

Після відпочинку розгром «Здвигу» продовжився. Це був день «Галицької здоби», якій вдавалося все.

Запам’яталося у другому таймі наступні моменти:

– хет-трик Богдана Стефанківа, який дуже хотів наздогнати найкращого бомбардира Першої ліги Володимира Неділька. Не зумів;
– вилучення з майданчику Сергія Шафранського та Олега Ледневського;
– гол престижу від «салатових»;
– повернення на останній рубіж «пекарів» Ярослав Шуптаря (з’явився у другому таймі й продемонстрував якісну гру);
– святкування чемпіонства (фани влаштували справжні овації своїй команді з шампанським та піснями).

У підсумку, 14:1 – перемога «Галицької здоби», яка здобула титул кращої команди Першої ліги сезону літо 2019 року.

Склад нашої команди у грі проти «Здвигу»: Медвідь, Шуптар, Шафранський, Сивак, Партика, Степанків, Писько, Яблонський, Труш, Лютий, Бобилєв

Голи: Лютий (3), Стефанків (3), Бобилєв (2), Сивак (2), Писько, Яблонський, Труш, Партика