Рубін 0-0 Динамо

Рубін-Динамо

Всі бажали перемоги Нашому чемпіону, коли він їхав до Казані на черговий матч Ліги чемпіонів. Але, на жаль не вийшло. Володіючи перевагою упродовж усього матчу Чемпіон України київське Динамо задовольнилося лише нічиєю із командою із республіки Татарстан. У підсумку сухі 0-0.

Перед матчем п’ятого туру Ліги чемпіонів усі українські вболівальники горіли бажанням побачити перемогу над росіянами. Тим більше що у останньому турі кияни каменя на каменя не залишили від все-таки не останньої команди України Шахтаря. Перемагати потрібно було і казанцям. Але, ні киянам, ні казанцям цього зробити не вдалося.

До матчу динамівці підійшли із втратами. Всі напевно знають, що у матчі за збірну травмувався провідний захисник Хачеріді (зламав палець на нозі), пропускав матч через перебір карток Алмейда. А так, решта були у строю. Ще футболістів турбувала погода. У Казані вже холодно, падає сніг. Але, забігаючи наперед скажу, що поле було у нормальному стані. Короче кажучи команди могли продемонструвати все що вміють.

Склад киян не здивував. У основі замість Хачеріді і Алмейди вийшли Юссуф і Бетао. І варто сказати зіграли відмінно. У запасі залишився завжди креативний Гусєв. Але, на те є причина Олег не тренувався і не брав участі у матчі із Шахтарем.

Сам матч розпочався в’яло. Нічого путнього командам створити не вдавалося. Помітно було, що на них давить результат.

Аж на 16 хвилині момент мав Ярмоленко, але після скидки Шеви не зміг обробити м’яч. Скажу , що потім цей футболіст стане антигероєм поєдинку. Всі моменти,які мало Динамо запоров саме цей футболіст.

А перед цим моментом розсмішив Шовковський. Після подачі із флангу гравця Рубіна Олександр ледь не привіз собі гол. Але, обійшлося. Динамо і надалі володіло перевагою, але моментів не було.

Також читайте:   Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:2 Динамо (відео)

Рубін своєю тактикою не давав гравцям із України розбігтися. Чимось ця тактика нагадує мені гру збірної Греції. На мою думку тупа тактика. І самі не грають, і другим не дають. Але, що скажеш. Це приносить результат.

А ось на 45 хвилині НАС явно простили. Після подачі із флангу Караденіса пробивав Домінгес через себе, але САШО молодець. Як він потягнув цей м’яч тільки йому відомо. Браво.

Момент Домінгеса

Другий тайм почався із супер моменту в Ярмоленка, який вийшов сам на сам, але…. Ще плюс Шева добивав, але незграбно. Думаю у цей момент не один уболівальник Динамо схопився за голову. Ваш автор чуть телевізор не розбив.

Та навіть не хочеться перераховувати моменти, які мали кияни. Блін, Ярмолено разів 3 міг відзначитися. Але, на жаль. Шева бив зі вбивчої позиції. Короче самі розчарування. Добре,що хоч не програли. На останніх хвилинах знову почалася якась паніка і після навісу у штрафну лине Юссуф виніс м’яч.

А на 91 хвилині вихід один на один Бухарова ледве не закінчився голом, але похвала Маграо, який виніс м’яч в останній момент.

А повністю найнебезпечніші моменти матчу Ви можете переглянути нижче:

У підсумку 0-0. Цим результатом були засмучені як господарі так і кияни. Динамо набирає 5 очок і далі займає останнє місце. Тепер від нас нічого не залежить. треба сподіватися, що Барселона і Інтер ще втратять очки. А самим треба виходити і обігрувати Барселону. Колись то це вдалося.

P.s. На момент написання цієї статті надійшли не втішні новини. По ходу першого тайму Барселона обігрує Інтер із рахунком 2-0, що для НАС дуже погано.