Футбол. Кубок України. Динамо 0:2 Шахтар (відео) - Блог про Львів

Футбол. Кубок України. Динамо 0:2 Шахтар (відео)

Шахтар здобуває Кубок

Вчора у Сумах проходив фінальний поєдинок Кубка України з футболу. У ньому зустрічалися два гранди українського футболу – київське Динамо та донецький Шахтар.

Гра завершилася перемогою донецьких футболістів із рахунком 2-0.

Після того як Шахтар завоював чемпіонське звання, Динамо будь-що хотіло виграти хоч кубок, але як бачимо по результату, не судилося.

Але, про все по-порядку.

Розпочався поєдинок у середньому темпі. Як таких, команди моментів не створювали, а гра проходила переважно у центрі поля.

І все ж, навіть незважаючи на це, команди могли забити.

У Шахтаря шанс мав Фернандіньо, а у Динамо – Андрій Шевченко.

Фактично шо я вам скажу по грі, що вона тривала до голу. Але, він відбувся аж у другому таймі.

Перший тайм завершився за нічийного рахунку 0-0.

Початок другого тайму – це така ж гра що і у першому. Тільки можливо більше почав атакувати Шахтар, який згодом взяв і забив.

Гол вийшов доволі цікавим.

64 хвилина – пішов навіс у штрафну Динамо, стовпом зіграв Адріано віддав на Едуардо, який чудовим ударом відкрив рахунок у зустрічі.

Після цього епізоду кияни пішли всією командою вперед. Тренер Динамо почав робити заміни, але дивує в цьому випадку одне – чому він не випустив Зозулю і Кравця. Йому ж то не було що втрачати.

Також читайте:   Перспективна молодь з високими сподіваннями

Плюс Шахтар залишився у меншості. За друге попередження поле покинув Едуардо. Але, і це не допомогло.

Чи могли динамівці відігратися?

Звісно, що могли. Перед тим як Шахтар забив другий гол супер-шанс мав Артем Мілевський, але м’яч після його удару влучив у штангу.

А через декілька хвилин Шахтар забив вдруге.

87 хвилина – провалилася оборона Динамо, Тейшейра віддав пас на Адріано, який подвоїв рахунок у зустрічі.

Гра була зроблена. Хоча після цього епізоду ще були бійки між гравцями команд, але окрім піжонства вони більше нічого не принесли.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу донецького Шахтаря із рахунком 2-0. І саме ця команда стає володарем Кубка України сезону 2010-2011.

P.S. Шахтар довів, що у цьому сезоні він в Україні кращий та і в Європі він зіграв дуже добре. Можливо якби не Барселона в чвертьфіналі, то ця команда пройшла би ще один бар’єр.

Чекаємо нового сезону, який стартує знову матчем між Динамо та Шахтарем, на цей раз за Суперкубок України.