Вроді ця тема і не дуже актуальна зараз, проте користувачам персонального комп’ютера це знати потрібно. Особливо корисна ця стаття буде для початківців. Ви ж не думайте, що всі все знають. Буваєш доходиш до елементарного і починаються казуси.
Сьогодні поговоримо про таку програмку як Nero. Як через неї записувати диски і що для цього потрібно?
Все-таки що не кажіть, а життя іде вперед. Технології змінюються. Вроді такі колись популярні види техніки відходять на другий план. От скажімо, колись диски – це була новина. А ще як сам їх записував, то ти був геній. Тепер цим користуються, але вже менше. Річ у тім, що є нова фішка така як флешки.
Людям ліньки писати через програми, плюс диски великі. А флешку взяв сховав у кишеню і все. Що саме головніше – додаткових програм не потрібно.
Та які би флешки не були, Nero є Nero. Можна писати великомісткі диски, тобто більше інформації. Ясно, що флешки вже є і на 32 гігабайта, та все ж поки що більшість має максимум 1-2 Гб.
Отже, щоб записувати диски через Nero потрібно мати пишущий сідіром чи дівідіром. А то приходиш вчити як писати, а тут маєш. Немає хап-хап. Не пише. 🙂 і звичайно саму програму.
До речі, скачати її можете з офіційного сайту Nero, а також через розділ “Програми” на нашому блозі.
Основні правила користування програмою:
Nero є різних версій, але переважно суть не міняється. Найкраще користуватися старішими. Вони якісь зрозуміліші. Коли поставиш собі цю програмку, то при запуску може щось літати на екрані. Це нормально – запускається прога.
Вибір як записувати є різний. Можна через Nero Startsmart, Nero Express або Nero Burning ROM. Вони переважно ставляться разом.
Я пораджу все-таки користуватися останнім. Воно якесь найкраще.
Коли зайшли в програму, нажимаємо: Файл – Создать мультисесіонний диск.
Мультисесія – це можливість дописувати інформацію. Ви можете вибрати і без неї. Тоді дописування стане неможливим.
Обов’язково не забудьте вказати тип диска, який Ви записуєте. Це можна вибрати зліва в меню. Або CD або DVD.
Після того натискаєте Новий і з’являються вікна. Інформацію на запис перетягуєте із правого вікна на ліве. От і вся любов.
У кінці в меню Рекордер вибираєте записати проект і ставите швидкість. Оптимальна це 16. Ясно, що в перезаписуваємих дисках вона такою не буде.
Коли диск запишеться виб’є інформацію на екрані, що диск записаний.
Дуже важливо знати для користування цією програмою як стирати перезаписувані диски стандарту RW.
Заходиш у меню Рекордер і вибираєш пункт стерти диск. Потім все робиш як зазначено вище.
У меню Файл – Опції можна вибирати особливі настройки програми. Скажімо, щоб після запису диска він виїжджав. Ну це вже на Ваш розсуд.
Також є ще багато заморочок, та основні я Вам сказав. Решту пізнаєте самі. 🙂
Автор статті: Vorobus.
Круто. Залишилось написати інструкцію з встановлення і користування Тоталом. А ця Micro-версія безплатна?
Воробус, якшо подумати логічно для кого та стаття? якшо людина не спроможна розібратись сама з такою програмою, то і встановити її вона не зможе, ти напиши ще статтю по інсталяцію і деінсталяцію програм
А чим відрізняється аплікація від інсталяції, а деінсталяція від депіляції?
Nero Burning ROM отримала свою назву невипадково. Це каламбур, в буквальному перекладі «Нерон, палить Рим», що нагадує про римського імператора Нерона. Йому приписували підпал, що призвів до Великого римському пожежі.
zars, такі питання ставити треба армянському радіо
на на армянському радіо ведучий і навіть я не можу відповісти на це питання!!! пропоную пошукати сначення цих слів у толковому словнику 🙂
СКІЛЬКИ ПІСЕНЬ ВЛАЗИТЬ НА ДИСК
василь, все залежить від того в якому форматі записувати пісні. Якщо в мп3, то до 100, якщо в аудіо то не більше 25 😉
Vorobus, а якщо в мене мп3 подкасти по 2-3 години? і ти це про який диск? CD чи DVD? 😀
яке запитання, така і відповідь
на cd-диск 700Мб влазить дійсно приблизно 100 пісень з якістю звуку 256 кбіт/сек