Футзал. Чемпіонат України: Енергія 4:3 Тайм

Енергія 4-3 Тайм

Неймовірні перепитії відбуваються у футзалі. Не світовому, а українському. Скандал із визначенням команди, яка шостою вийде у другий етап вже наробив багато чого. Зіграли два тури у фінальній шістці, аж тут стає відомо, що АМФУ знімає ТВД, а ставить Єнакієвець. Ну бардак. Так можна і всіх команд позбутися, бо за словами президента того ТВД, вони вирішили знятися із чемпіонату.

Щодо самого турніру, то третій за ліком тур фінальної шістки завершився доволі несподівано. А саме матч за участю чемпіона України – львівського Тайму.

У супер драматичному дербі із Енергією перемогу святкували саме енергетики із рахунком 4-3.

Це колись мало статися. Давненько Тайм не програвав у чемпіонаті України. І тут поразки завдає принциповий суперник – Енергія.

Дербі це завжди дербі. Людей як завжди на такі матчі зібралося багато.

Енергетики не раз заявляли, що хочуть нарешті обіграти непереможних чемпіонів. У минулих матчах їм мало що бракувало щоб це зробити. Тайм схоже після впевненої перемоги над основним конкурентом Шахтарем трохи розслабився, за що і поплатився.

Гра виявилася рівною. Про що свідчить і після матчева статистика. Команди завдали по 20–ть ударів, хіба Енергія на один удар більше в ствір. Він і вирішив долю зустрічі.

Гра розпочалася доволі жваво. Суперники не встидалися, а били по воротах. Воротарі працювали у поті чола.

Так тривало до 12 хвилини. Чудова комбінація Тайму і Овсянников відкриває рахунок у матчі.

Та енергетики не здалися. Не минає і чотирьох хвилин.

16 хвилина – Романов точним ударом метрів із семи вирівнює становище у матчі.

Також читайте:   Чемпіонат Португалії. Фінал. Матч № 2. «Бенфіка» – «Спортінг» – 3:4 ЕТ

Не минає і хвилини, знов Тайм попереду.

17 хвилина – обрізка енергетиків, вихід 2 в 1 і Овсянников оформляє дубль.

Перший тайм завершився із рахунком 2-1 на користь Тайму.

Другий тайм був ще багатшим на голи.

Тільки він почався як на 22 хвилині після обрізки Павленка Михайло Романов хорошим ударом робить рахунок 2-2.

До речі, Романов став кращим гравцем матчу. Забив три голи і був дуже активний на майданчику.

Ну прямо якісь качелі. Знову Тайм забиває.

27 хвилина – простріл Макаєва замикає Кондратюк.

Та це ще було не все. Далеко не все.

30 хвилина – Енергія знову відігрується. Удар Рогачова, помилка воротаря тайму і серія рикошетів і рахунок знову стає рівним.

А за дві хвилини зелено-білі і взагалі вийшли вперед. Що цікаво, вперше у поєдинку.

32 хвилина – контратака Енергії і нестримний цього дня Романов перекидає м’яч через Лисенка.

Цей рахунок не змінився вже до кінця поєдинку. Хоча Тайм робив титанічні зусилля щоб відігратися. З 32-ої хвилини вони почали грати з 5-им польовим гравцем та енергетики вистояли.

Після цього матчу у Тайму залишилося 67 очок – 1 місце. Скоротив відстань Шахтар. У нього в активі 64 очки та на одну гру більше.

Енергія ж міцно стоїть на третій сходинці турнірної таблиці. У її активі – 53 очки. Відстань від найближчого переслідувача Урагану складає 12 очок.

Чекаємо на розв’язку чемпіонату, напевно найскандальнішого за всі часи.

У публікації використано фото з сайту galsports.com.