Вирушаючи на відпочинок ви повинні все спланувати: від транспорту, яким ви будете їхати до харчування, від людей з якими ви плануєте їхати до часу вашого перебування на відпочинку, але найголовнішим вашим питанням при плануванні відпочинку все ж залишається житло.
Адже не будете ви тих 7 чи 10 днів жити на вулиці. Звісно є можливість пожити у палатках, але навряд чи хто захоче таку кількість днів залишатися без душу і без нормального сну.
Тема сьогоднішньої статті має назву: «Як знайти житло на відпочинку», саме про неї ми і поговоримо.
Цю проблему ми розглянемо на прикладі моря, адже саме такий вид відпочинку є найбільш популярний серед населення.
Одні люди їдуть на море по путівці, тут проблем із житлом не буде. Приїжджаєте, поселяєтеся і живете своїх 10 чи навіть більше днів, це як вам забажається. Хтось вже має перевірені канали і домовляється з власниками за квартиру у режимі мобільного зв’язку.
Багацько віддає перевагу «їхати дикарьом». Це означає, що ви собі самі їдете де хочете і вже на місці шукаєте житло і самі харчуєтеся.
Чи важко таким чином знайти житло?
Моя відповідь – ні. Люди, які проживають у курортній зоні постійно здають кімнати. Це їхній бізнес. Єдина тільки проблема, яка може виникнути – кількість людей у вашій компанії і ціна. Чи знайдеться такий варіант що вам підходить.
Отут вже треба проявляти смекалку, це ринок, а торгуватися можна. Але, не варто забувати про таку річ як ціна-якість.
Найбільше пропонують винайняти кімнати на автовокзалах, вокзалах, в центрі міста та і що тут казати усюди пропонують.
Ідеш на ринок і по дорозі можеш зустріти стільки людей, що здають кімнати, можете цілий район пересилити на курорт. 🙂
Ти його питаєшся де Інтернет можна знайти, а він на то – квартиру не хочеш юначе? 🙂
Вікова категорія людей, власників квартир різна: від молоді до старших людей.
Також як я зауважив існує така річ ще як посередництво. Місцеві мешканці між собою добре знаються і як тільки виникає варіант з квартирою відразу ж повідомляють про це сусіда з яким існують певні домовленості.
Як сказав мені один чоловік з яким довелося поспілкуватися: «Час-гроші, у мене сезон починається 1 червня і триває до 1 жовтня».
Чоловік мав таку в’язанку ключів від різних квартир, що навіть сам на деяку мить забув який ж то підходить до конкретної квартири.
Отже, підводячи підсумки скажу, що житло знайти на відпочинку не важко, головне мати гроші. 🙂
Автор статті: Vorobus.
Ти на палатки не наганяй! Мої знайомі минулого року жили на кемпінгу по 15грн за палатку + 15грн за машину. За ті бабки забезпечувався душ, туалет і привіз прісної води.
Цього року палатка + машина коштували 60грн, правда в більш населеному місці.
Їхати з самою палаткою постороннім транспортом теж цікавий варіант, але якщо хочеш бодай мінімум комфорту, то троха задофіга всього тягнути треба – краще вже машиною.
якщо є попит – буде й пропозиція 😀
Воробусе, а що то за слово таке – смекалка? 😀