Футзал. Кубок України. Енергія 2:3 Локомотив

Чи виграє Енергія Кубок цього року?

Сьогодні Воробусу вдалося побувати на футзалі.

Сезон 2010 року завершувала повторна чвертьфінальна кубкова гра у Львові, де за вихід у півфінал змагалися наша львівська Енергія і лідер цьогорічних змагань харківський Локомотив.

Бойова гра завершилася поразкою львівських футзалістів із рахунком 2-3, але це не завадило нашим землякам пройти далі.

Перша гра 1/4 розіграшу Кубка України між цими суперниками завершилася перемогою Енергії із рахунком 4-3. Здавалося проблем у повторному поєдинку виникнути не мало би, навіть незважаючи на те, що Локомотив цього сезону на виїзді грає надзвичайно успішно.

Але, проблеми виникнули і то суттєві і якби не гравець Енергії Романов, не бачити би львівським футзалістам півфіналу.

Та про все по-порядку.

На цю гру, незважаючи на робочий день, зібралося доволі багато вболівальників. На початку другого тайму місць вже майже не було і гра виправдала сподівання.

Багато голів, інтрига до кінця поєдинку, що ще треба вибагливому глядачу?

Сам поєдинок розпочався із швидкого голу «енергетиків».

1 хвилина – чудовий удар вдався Олександру Бондарю і вже 1-0.

Не встигли «залізничники» розіграти шкіряного із центра поля, як рахунок вже був рівний.

Та ж 1 хвилина, після затяжної атаки відзначився Федорченко.

Більше голів у першій половині зустрічі не було, а ініціативою більше володіли гості, які зажали господарів на своїй половині поля.

Друга половина зустрічі була куди веселішою чим перша. Ще б пак. Локо побіг забивати всією командою, а це шанс для львів’ян, які могли скористатися контратаками.

І якби одна з них на 31 хвилині завершилася голом Бондаря, то такої напруженої кінцівки би не було, але Олександр примудрився із метра не влучити у порожні ворота харків’ян.

Також читайте:   Екстра-ліга. 28 тур. «Ураган» – «Енергія» – 5:2

А далі настала черга харків’ян.

Тренер гостей побачив що так результату не доб’єшся і випустив 5-ого польового гравця і це відразу ж дало свої плоди.

36 хвилина – хороший удар вдався Одягову, рикошет і … гол. 🙁

Не встигли глядачі обговорити цей гол, як Локо знову забив.

36 хвилина – пішов навіс справа, воротар Енергії Кардаш м’яч відбив, а Федорченко на добиванні буквально увігнав круглого у сітку.

Капець, оце так.

Енергія відразу ж пішла на ва-банк і випустила Петрушина 5-тим польовим, але нічого ця тактика не приносила.

Не витримали нерви навіть у водія Енергії, який сидів поруч із вашим автором, і він пішов геть із залу.

І коли вже мало хто сподівався на диво, воно відбулося.

За 7 секунд до кінця матчу у досить простій ситуації помиляється гравець харківської команди, м’яча перехопив Струк, віддав на Романова, який буквально увігнав м’яча у сітку воріт Локомотива.

Радості на трибунах і серед гравців львівської Енергії не було меж.

Часу на те, щоб відігратися у гостей вже не було.

Звучить фінальна сирена і Енергія на соплях, але таки виходить у фінал чотирьох розіграшу національного кубка.

Матчі цієї стадії змагань відбудуться вже у 2011 році в Запоріжжі. Півфінальні матчі заплановані на 29 січня, а фінал на 30 січня.

Хто стане суперником Енергії у півфінальному поєдинку дізнаємося вже досить швидко, а точніше 30 грудня о 12 годині за Києвом, коли у будинку футболу відбудеться жеребкування.

Суперником львівської команди можуть стати: Ураган (Івано-Франківськ), Шахтар (Донецьк), Кардинал-Рівне (Рівне).

Як тільки мені стануть відомі результати жеребкування, я відразу ж про це повідомлю додатково.