10 найважливіших подій 2011 року в Україні

Вбивство Мольфара

Завершується 2011 рік, який, як і кожен, був важливим для такої молодої країни як Україна.

Блог Воробуса вирішив підвести підсумки 2011 року для України виокремивши, на наш погляд, 10 найбільш важливих подій року, що минає.

Отже, поїхали…

1. Відкриття нових стадіонів в Україні.

Скільки розмов ходило, що Євро-2012 в Україні не буде, що стадіонів не встигнуть збудувати, але, як бачимо, з планом підготовки Україна справляється. Найбільш головними для Євро-2012 є стадіони, бо де ж гратимуть збірні?

Зовсім нові стадіони були відкриті у Львові («Арена Львів» – 29 жовтня 2011), в Одесі («Чорноморець» – 19 листопада 2011 року) та реконструкція головної спортивної арени країни у Києві (НСК «Олімпійський» – 8 жовтня).

Стадіони сподобалися, тому за них нам стидно не буде.

2. Україна відсвяткувала 20-ту річницю свого дня народження- незалежності.

24 серпня 1991 року Україна стала незалежною. Від цього часу пройшло вже двадцять років. Що не кажіть, приємно. Які б труднощі ми не переживали: низькі зарплати, відсутність житла, населення зменшується тощо. Але, країна є і буде.

Україна

3. Пенсійна реформа.

Сюрприз? Аякже, ще той. Як згадаю людей, які вже найближчим часом мають йти на пенсію, аж стає неприємно на душі. Закон, який був прийнятий 8 липня, набув чинності з 1 жовтня і передбачає вихід на пенсію жінок не з 55, а з 60 років. Чоловіків закон оминув, хіба що держслужбовці тепер йтимуть на пенсію не у 60, а у 62 роки.

Пенсіонери

4. Гречана криза.

Було таке, було. Одразу ж згадалися 90-ті, коли нічого ніде не було. Чомусь в Україні з кожним роком відбувається щось незрозуміле. То цукру нема, то борошна, тепер гречки. Де ви таке бачили, щоб гречка коштувала не 10, а 30 гривень за кілограм?

Проблема була врегульована, але сам факт має гіркий присмак.

Де гречка?

5. Рекордний урожай в 2011 році.

У продовженні теми продуктів можна сказати, що 2011 рік найуспішнішим роком за кількістю врожаю за всі часи незалежності країни. Було зібрано рекордну кількість картоплі , пшениці, кукурудзи, гречки.

Також читайте:   Принципові протистояння

Людям вже не треба було думати де би то купити картоплю, бо більшість з них мала свою. У магазинах картоплю продавали по 1 грн. за кілограм. Коли таке було востаннє? Але, був і негатив. Через низькі закупівельні ціни багато фермерів «прогоріло».

Урожай картоплі

6. Арешт Тимошенко.

11 жовтня 2011 року печерський районний суд Києва визнав екс-прем’єра України, лідера партії “Батьківщина” Юлію Тимошенко винною в перевищенні повноважень при підписанні газових контрактів з РФ і засудив її до 7 років позбавлення волі. Зараз тривають різні суперечки із цього питання, оскарження, мітинги тощо, але сам факт залишається фактом.

Тимошенко у тюрьмі

7. Афера Слюсарчука.

Хто б міг подумати, що цей нейрохірург виявиться аферистом? 14 листопада його було заарештовано у місті Києві за підозрою в афері і шахрайстві. Допомогли у цьому журналісти газети «Експрес», які надали правоохоронним органам відповідні докази.

З кожним днем з’являється все більше і більше фактів його шахрайства від яких люди в шоці.

8. Верховну Рада укріпилася парканом.

Бояться наші депутати людей, адже як можна пояснити встановлення парканів навколо Верховної Ради України? Згодом їх ламали чорнобильці, але паркан встановлювали знову.

9. Виліт грандів українського футболу Динамо та Шахтаря із єврокубків.

Донецький Шахтар завершив змагання у найпрестижнішому клубному футбольному турнірі «Ліга чемпіонів» на останньому місці, а київське Динамо у Лізі Європи на третьому.

У підсумку ні кияни, ні донеччани не гратимуть на весні у єврокубках. Такого не було вже давно. Радує лише те, що на весні у Лізі Європи гратиме харківський Металіст, який тренує львівський спеціаліст Мирон Маркевич.

10. Мільйон відвідувачів на блозі Воробуса.

Можливо для когось це не дуже важлива подія, але для нас важлива. Саме мільйон людей протягом більше як двох років відвідали блог про Львів, який веде маловідомий Воробус. Відвідуваність сайту збільшилася, як і популярність. 🙂

Блог Воробуса

Ось таким був 2011 рік в Україні. А що чекати у 2012?

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Andr1y 23.12.2011 пише:

  п.10 найважливіший. Не розумію, чого його поміщено аж у кінець списку… 🙂

 2. Lionelll 24.12.2011 пише:

  Я глубоко сомневаюсь что твой блог посетило миллиона людей

 3. Vorobus 24.12.2011 пише:

  Lionelll, лови як сумніваєшся. http://catalog.i.ua/stat/63676/ 😉

 4. Andr1y пише: п.10 найважливіший. Не розумію, чого його поміщено аж у кінець списку…

  Цілком з тобою згоден.

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. 10 найважливіших подій 2011 року в світі

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*