Футзал. Кубок Львівщини-2012. Енергія 1:4 ЛТК - Блог про Львів

Футзал. Кубок Львівщини-2012. Енергія 1:4 ЛТК

Є над чим задуматися

Продовжуються змагання на Кубок Львівщини-2012 з футзалу. Вчора вашому автору довелося побувати на черговій грі за участю львівської Енергії. Цього разу наші земляки зустрічалися із командою із Луганська – ЛТК.

Гри як такої у нашої команди не було і вони закономірно програли луганчанам 1-4.

Цього разу на гру із командою із України прийшло не багато людей. Напевно після програної гри від Газпром-Югри люди не захотіли йти на середняка українського чемпіонату, а так варто було, бо гра була цікавою і ще якою.

Давненько команда із Луганська не перемагала Енергію і схоже ця серія таки завершилася. По вчорашній грі було помітно, що гравці львівської команди виглядали якимись втомленими. Напевно, все-таки, навантаження на зборах даються взнаки.

Але, з іншого боку, луганчани також грали всі дні і виглядали набагато свіжішими.

Розпочався поєдинок повільно, команди вивчали одна одну. Так тривало до 9 хвилини, коли відбувся справжній шок для львівських гравців. Протягом хвилини луганчани забили у наші ворота два голи. Відзначився двічі – Богдан Свиридов.

Шок? Безперечно, адже до кінця першого тайму наші гравці відігратися так і не змогли. Хіба що гіркою пілюлею став гол Степана Струка.

Також читайте:   «Futsal Week (U-19)»: юніорська збірна України поступилась французам

Друга половина зустріч була ще веселішою, але. на мою думку, ключовим епізодом гри став гол луганчанина Тараса Кузя. Після того, як рахунок став 3-1, питання про переможця було практично знято.

Потім ще були нереалізовані моменти Енергії (просто суперово зіграв кіпер ЛТК – Савенко), бійка між Рогачовим та Росем, і, нарешті, гол Рося у пусті ворота львівської команди.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує закономірну перемогу ЛТК із рахунком 4-1, що дозволить цій команді у сьогоднішній грі із польським Рекордом боротися за третє підсумкове місце на турнірі.

«Енергетики» ж можуть змагатися лише за 5-те місце з принциповим суперником – рівненським Кардиналом. До речі, початок цього поєдинку о 13 годині.

Треба хоч якось реабілітуватися перед очима власних вболівальників. А щодо майбутнього сезону, то помітно, що команда ще не готова до нього. Час на виправлення помилок ще є, тому сподіваємося правильні висновки будуть зроблені.

Повертаючись до турніру у Львові скажу, що безперечно окрасою сьогоднішнього дня стане фінал, у якому зустрінуться – грузинська Іберія та російська Газпром-Югра. Початок цього матчу о 17 годині.