Футзал. Студентська ліга. Дебют Воробуса видався вкрай невдалим - Блог про Львів

Футзал. Студентська ліга. Дебют Воробуса видався вкрай невдалим

Воробус знову програє

Не щастить Воробусу на студентській лізі, ніяк не можу здобути перемогу з жодною із команд, колеги вже жартують що можливо я не фартовий?

Як відомо, сьогодні автор блогу мав дебютувати на студентській лізі за свою нову команду – «ЛДУВС team». Дебют таки відбувся, але він вийшов м’яко кажучи невдалим.

Чому так? Справа у тому, що Воробус мав зіграти дві гри, а зіграв більше чим тайм однієї гри. Але, про все по-порядку.

Отже, спершу про веселі моменти. Перед сьогоднішніми матчами ваш автор нарешті зіграв у серію пенальті із одним із суддів змагань – паном Тарасом.

Суперечка не дуже то велика – на пиво 1517. Приємно, що я переміг і прийдеться судді ставити популярний напій вашому автору.

Та все ж пиво пивом, а грати то треба було. І черговим нашим суперником була команда «Morocco». Грав я проти неї із командою «Курсанти» і тоді ми чудом врятувалися від поразки та зіграли 7-7. Не знаю чого, але багато команд недооцінюють цю команду, а дарма. Вони у будь-який момент можуть зібратися і добре зіграти.

Після гри хлопці із команди «ЛДУВС team» зізналися що таки суперника недооцінили. Розпочали ми погано і якщо у першому епізоді нас простили, то в другому епізоді суперник повів у рахунку.

Здавалося щось зміниться і так змінилося, ми зрівняли рахунок і поступово почали нагнітати біля воріт суперника. Все би було добре якби знову ж таки «ЛДУВС team» не пропустила другий гол. Після одного із епізодів м’яч влучив в руку гравцю «Morocco», всі зупинилися, суддя продовжив гру і вже 1-2.

Також читайте:   Футзал. Чемпіонат України. Титан-Зоря 6:4 Енергія (відео)

Саме із таким рахунком завершився перший тайм поєдинку.

Другий тайм мав змусити наших гравців грати ще краще, але в цей день нічого не виходило. Удар нігерійського нападника «Morocco» і вже 1-3.

Потім «ЛДУВС team» один гол відігрує, але і це ще не було кінцем гри. Ключовий епізод гри відбувся десь в середині другого тайму. Суперник зловив нас на контратаці, гравець команди-суперника вийшов сам-на-сам зі мною, спершу я не думав його збивати і чекав поки гравець почне мене обігрувати, але нерви не витримали і Воробус зіграв рукою за штрафною.

Зараз можна багато говорити про те чи треба було виганяти вашого автора з майданчика, але рефері це зробив… Хоча, знав би він тоді що я лише послизнувся і впав на м’яч.

Червона картка і завдання команди «ЛДУВС team» ускладнюється. Суперник при грі в меншості нас знову показав і все що вдалося команді Воробуса це лише підсолодити гіркоту поразки.

3-4 і команда «Morocco» здобуває першу перемогу в чемпіонаті.

Щодо Воробуса, то сьогодні я вже більше не грав, а команда «ЛДУВС team» поступилася «Semperfidelis» із рахунком 0-9.

Життя триває… Ось такий от дебют вийшов у Воробуса.