Футзал. Чемпіонат України. Ураган 4:4 Енергія (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Ураган 4:4 Енергія (відео)

Рятівник Енергії

Через паузу пов’язану із товариськими матчами нашої збірної сьогодні поновився чемпіонат України з футзалу.

І одразу ж на гурманів цієї гри очікувало галицьке дербі у якому зустрічалися наша львівська Енергія і івано-франківський Ураган.

Поєдинок вдався і завершився результативною бойовою нічиєю із рахунком 4-4.

Чесно кажучи, планував відвідати цей матч, але, субота є субота, хатніх справ багато, тому я змушений був задовільнитися інтернет-трансляцією.

Після поразки у Суперкубку України Енергія їхала до сусіднього Івано-Франківська лише за перемогою. Ще б пак, минулорічний чемпіонат програний, треба повертати пальму першості.

Початок поєдинку був не дуже радісним для львівської команди. Вже на 4 хвилині Валенко відкриває рахунок у зустрічі. Але, через 5 хвилин ветеран команди Енергія Павленко встановлює паритет у грі.

Не минає і ще трьох хвилин як вже Овсянников виводить вперед свою команду.

Але, і це ще був не останній гол у першому таймі. Відновив паритет у грі екс-твдист Кордоба, який вдало зіграв на добиванні.

Другий тайм розпочався для нас краще не придумаєш. Енергія знову вийшла вперед у рахунку. Відзначився Денис Овсянников.

Але, радість фанів Енергії була не довгою. І знову нашим злим генієм став Сержао. Після подачі з кутового він буквально вколочує шкіряного у сітку воріт кіпера «енергетиків» Лисенка.

Також читайте:   Український футзал під час повномасштабної війни: чим він живе зараз? Частина четверта

А коли помилка у захисті львів’ян завершилася голом Валенка – запахло смаженим.

Тренер Енергії Гончаренко рятуючи поєдинок, випустив п’ятого польового гравця. До пори до часу зрівняти рахунок ніяк не вдавалося і лише за 16 секунд до завершення гри Максим Павленко замкнув передачу партнера.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує результативну нічию 4-4, яка напевно не задовольнила жодну із команд. Одразу ж згадалися фрази тренера Енергії, що команда у Франі пропускає завжди чотири м’ячі. Цього разу історія повторилася.

Відеофрагменти поєдинку можна переглянути у наступному відео:

Команди-суперниці і на далі ділять між собою перше і друге місце, маючи у своєму активі по 10-ть очок, але що радує в Енергії краща різниця забитих і пропущених м’ячів. Тому, ми – перші.

Інші результати сьогоднішнього ігрового дня наступні:

Кардинал-Рівне 6-1 Моноліт
Локомотив 2-2 Єнакієвець

Наступну свою гру Енергія зіграє 15 жовтня. Суперник не менш легкий – харківський Локомотив.