Воробус прийняв участь у флеш-мобі “Ice Bucket Challenge” (відео)

Ice Bucket Challenge

Флеш-моб із обливання холодною водою набуває серйозних обертів.

Ніколи би не міг подумати що він набуде такої популярності по цілому світі. Дійшла естафета і до України і, зокрема, до вашого покірного автора.

У вчорашній публікації я вже писав про те, що якщо мені хтось із наших читачів чи просто друзів, знайомих чи рідних передасть естафету по обливанню, то неодмінно візьму у цьому участь.

Як то кажуть, накаркав Воробус. Пішов на обідній перерві попоїсти, приходить, заходить в Інтернет і бачить як у приватне повідомлення відео надіслав мій хороший приятель – Андрій.

Хлопчина пішов на джерело, що знаходиться неподалік Високого Замку, увімкнув камеру і почав обливатися крижаною водою. Серед трьох людей, яким була передана естафета був згаданий і автор блогу про Львів – Ігор Воробус.

Що ж, виклик прийнято, тому треба було думати де б це все зняти і кому саме передати естафету.

Чесно, була ідея сьогодні залізти на 9-ти поверхівку, взяти відро холодної води і облитися на фоні нашого улюбленого міста Лева. Але, ця ідея так і не була втілена в життя. Все тому, що на все про все щоб прийняти естафету дається лише 24 години.

А у Воробуса сьогодні футбольні змагання і звільнюся я лише після обіду. Тому, по приході додому, ваш покірний взяв камеру, відро холодної води і почав шукати хто б це мене зазняв.

Будете сміятися, але в цей час в будинку були лише старші люди, які обливання сприйняли би як серйозні проблеми з головою.

Шукав, шукав і таки не знайшов молоді. Не піду ж на вулицю чіплятися до простих перехожих? Прийшлося просити старшого сусіда щоб допоміг зі зйомкою.

На його запитання для чого мені відро води я відповів, що програв у суперечку. Бачили б ви як він на мене дивився коли Воробус вилив собі на голову відро води. 😀

Але, то таке…. Естафета передана далі й нічого страшного у цьому обливанні нема. Воробус взимку в ополонку стрибав, то для мене ця вода – як літній душ.

Само собою після обливання багато хто мене та й решту людей хто облився критикував. Чому? За їх словами, це роблять лише несерйозні люди, зараз трохи не до цього і так далі.

Так от, скептикам я відповім, що краще нехай люди обливаються та загартовуються чим будуть курити чи розпивати алкогольні напої.

Здорова людина – здорова країна… Незабаром зима, грип, то ж можливо здоровий спосіб життя допоможе нам його уникнути.

Насамкінець, пропоную перегнути довгоочікуване відео, де ви побачите як Воробус приймає участь в акції під назвою – «Ice Bucket Challenge»:Також раджу прочитати:

коментарів - 7 може ще щось напишете?

 1. вюн 30.08.2014 пише:

  Воробус, а кому далі передаєш естафету?

 2. Vorobus 30.08.2014 пише:

  вюн, ну так ж сказав кому передаю у відео 😉

 3. вюн 30.08.2014 пише:

  Jorden, скажи свій пароль до вай фаю

 4. Jorgen 30.08.2014 пише:

  вюн, він не складний, попробуй підібрати сам

 5. вюн 30.08.2014 пише:

  Jorgen, та не підбирається, вийшов на балкон,хотів зайти в інтернет через wifi, всі мережі закриті, тут одна мережа називається jorden

 6. вюн 30.08.2014 пише:

  а грошей на роутер немаю

 7. вюн 30.08.2014 пише:

  Jorgen, та йой, не переживай вже за той вай фай, не буду їсти багато твого трафіку, тільки ютуб буду заходити деколи 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*