Наступна публікація буде про наболіле… дістало вже, якщо чесно…
Часто чую від людей що от природа нас не шкодує, часто готує нам неприємні сюрпризи такі як: рясні дощі, зливи, завірюхи і так далі. В народі це все люблять називати – аномаліями природи.
А чи не думали ці ж люди, що природу таки треба берегти? Дивишся на теперішнє покоління людей і просто таки «офігіваєш».
Ну, реально, що ми робимо для того щоб зберегти природу?
Як читачі блогу здогадалися, у сьогоднішній публікації спробую на цю тему подискутувати.
Кілька днів тому ваш покірний повертався з роботи додому і зайшов у приміщення банку щоб поповнити собі кредитну карточку. Гроші там завершилися, незабаром кінець місяця і хочу я цього чи не хочу треба платити за той же інтернет, поповнювати мобільний рахунок і так далі.
Для мене це вигідно, не треба стояти в чергах, нервуватися і так далі.
Підходжу до терміналу, поповнюю картку і мені система «говорить» чи я був не хочу отримати папірець із проведеною трансакцією?
Звісно, що Воробусу вона непотрібна та і за природу я думаю. Для чого зайвий раз псувати папір який не виготовляють з пластиліну, а з дерев хто не знає.
Здивував мене рагулізм інших людей. Ну, так подумати, що дасть вам цей папірець? Якщо би там ще треба було комусь принести його, а то люди беруть папірець, дивляться на нього і за хвилину викидають на вулиці. Тим самим вони ще й засмічують навколишнє середовище.
Квитки на потяг. Так, залізниця робить все можливе щоб найближчим часом на всіх потягах ввести електронний квиток. Це зручно, але для чого ж знову ж таки псувати папір?
Невже система не може згенерувати код вашого замовлення, який ви згодом би сказали провіднику та й їхали би собі спокійно.
А то купляєш квиток, оплачуєш карткою, потім шукаєш три години а де ж той квиток роздрукувати. Геморой ще той.
Вже мовчу якщо людина їде посеред ночі коли магазини а ля ксерокс всі зачинені.
Якщо є можливість оплачувати комунальні послуги безготівковим способом, то для чого нам ці квитанції? Так щоб були?
Будемо берегти природу – не буде такої масової вирубки лісів. Хоча, від рагулізму ніхто ніколи не був застрахований.
Повертаючись до теми сміття на вулиці. Що з вами станеться якщо ви візьмете папірець від морозива і викинете його вдома чи в найближчий смітник?
Ні, треба кидати на вулиці нехай хтось інший за вас прибере.
Бережімо природу, бо вона у нас одна… Потім може вже бути пізно…
Автор статті: Vorobus.
Квитанції брати треба, бо у випадку «непоняток» це єдиний доказ здійсненої операції. Зрештою її максимум через 3 роки можна просто на макулатуру здати.
А хочеш поборотися за екологію — поборися з пластиком і поліетиленом.
1. Вони виробляються з нафти, яка не такий швидковідновлюваний ресурс як деревина
2. Розкладаються значно довше, а значить засмічують довкілля значно ефективніше ніж папір
3. Виділяють отруйні речовини. В малих дозах, але при тривалому контакті з продуктами харчування здоров’я попсути дуже навіть може.
Хочеш бути здоровим — купляй 1517 тільки в скланих фляшках 😀 😀 😀
Кілька років тому масово вийшли з ладу IBox – гроші приймали, квитанції видавали, а сам платіж не відбувався. Тоді було прийнято рішення компенсувати усім втрачені кошти за наявності квитанції. Здавалося б дрібничка, а квитанція не тільки потрібна, але її і зберігати треба. Я тільки не беру роздруківку, коли знімаю гроші з банкомату обслуговуючого мене банку, так як усі платежі відоьбражаються у особистому кабінеті.