Футзал. Чемпіонат України. ЛТК-ІНБЕВ-НПУ 1:1 Енергія (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. ЛТК-ІНБЕВ-НПУ 1:1 Енергія (відео)

Енергія втрачає очки

Неділя, вихідний день, але не для Воробуса, який працює. Ну, прямо як у тій популярній рекламі.

Якщо серйозно, то стараюся кожного дня не забувати про блог і саме на ньому ділитися своїми враженнями від тієї чи іншої події.

І сьогодні, до слова, ми будемо говорити про черговий футзальний поєдинок нашої Енергії в чемпіонаті України, а також про те, чому закрили такий відомий файлообмінник України.

Розпочнемо із гри «5 на 5».

У 9-ому турі чемпіонату України наша львівська Енергія поїхала грати в гості до команди ЛТК-ІНБЕВ-НПУ, яка цього сезону особливими результатами не вражає, а бореться за потрапляння у вісімку кращих команд, яка й продовжить боротьбу за нагороди.

В Енергії також затягнулася без виграшна серія. Ще як місяць тому підопічні Легчанова вдома з потугами зуміли обіграти клуб – Титан-Зоря.

Після цього були лише поразки: на виїзді від Локомотива й вдома від Продексіма та ХІТа.

Десь у душі була надія, що клуб, який вперше свій поєдинок проводив у цьому сезоні в Житомирі ми таки зможемо обіграти.

Та, це лише були надії. Команда зі Львова знову оступилася і якщо так по грі не знаю як ми втратили цю перемогу.

Також читайте:   Футзал. Чемпіонат України. Енергія здобуває бронзові нагороди (відео)

Особливо у першій 20-ти хвилинці «енергетики» мали як мінімум три чудові моменти забити, то кіпер господарів, то ще щось заважало нашій команді забити.

На початку другого тайму зусиллями Кузя та Радевича таки вдалося відкрити рахунок в зустрічі, але футзалісти ЛТК-ІНБЕВ-НПУ таки за шість хвилин до завершення гри зуміли втекти від поразки.

Після розіграшу з кутового відзначився Дзюба.

І навіть після цього Енергія могла вивезти три очки з Житомира, але Микола Грицина схибив із вбивчої позиції.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує бойову нічию 1-1, яка дозволила обидвом командам додати у свій актив по одному балу.

Відтепер Енергія має у своєму активі 13 очок і 5-е місце в таблиці. ЛТК-ІНБЕВ-НПУ маючи у своєму доробку 7 очок займає восьме місце.

Наступний, 10-й тур чемпіонату відбудеться рівно за тиждень, 26 листопада й на нашу команду очікує виїзд до міста Рівне, де Енергії доведеться схрестити зброю з клубом Кардинал-Рівне.

У цьому турі майбутній суперник вдома поступився мінімально Локомотиву 0-1. Тому, легко думаю там точно не буде.