Загадкова хвороба Ігоря Воробуса

Хвороба Воробуса

Нарешті зібрався з думками й наважуся розповісти нашим читачам про загадкову хворобу вашого автора, яка заставила мене лягти в лікарню.

Звісно, на загал свої недоліки ніхто виставляти не хоче, але від того й Воробус є публічною людиною щоб читачі були зі мною, переживали й так далі.

Отже, розповім хронологію подій.

Проблеми зі здоров’ям розпочалися у мене на новорічному корпоративі з роботи. Тоді, за традицією, ваш автор із співробітниками зібралися у кафе й почали святкувати Новий рік.

Не сказав би що випив цього вечора багацько, приблизно пляшку горілки на трьох людей. І це при тому, що закусував я добре й фактично не був п’яним.

І от саме коли ми вже допивали пляшку відчув що зі мною щось не так. Народ веселився далі, а я перейшов на водичку і потім й взагалі пішов додому.

Спершу думав, що щось не те з’їв чи можливо хтось врік. По приході додому ліг спати, прокинувся 31 грудня якимось нездоровим, але тим не менше, йти до лікарів не наважився.

Мене вже тисяча і один раз щось боліло в грудній клітці й кожного разу лікарі казали, що це защемлення нервів дається взнаки.

Новий рік фактично не святкував, 1 січня також лежав як сам не свій і лише на наступний день вирішив звернутися до медиків. Біль у грудній клітці не давала мені спокою.

Чого так боявся, таки сталося. Кардіограма в поліклініці показала що у мене проблеми зі серцем і то серйозні. Додому я вже не повернувся, а швидка медична допомога направила мене у 8-у клінічну лікарню де протягом 10-ти днів я перебував на лікарняному ліжку.

Спершу мене тримали в реанімації, а згодом перевели у звичайну палату.

На щастя, прогнози медиків щодо інфарктного стану не підтвердилися. Та і з чого він міг взятися? Воробус постійно грає у футбол, ходить в гори…

Обстеження нічого погано не показало. За два дні серце було в нормі й лікарі дивувалися, а чому ж напередодні таки була такою поганою кардіограма.

Звісно, що стан здоров’я спершу був не таким якби цього хотілося, але тривале лікування й догляд медиків далися взнаки.

Автора блогу підлікували й всерйоз наказали зайнятися хребтом. Саме від нього й можуть виникати подібні проблеми. Хоча, я ще схиляюся до того, що це могли бути нерви (напередодні Нового року я багато нервувався) або ж травма на футболі (було й таке діло).

Зараз почуваюся вже значно краще, відновлююся й стараюся дотримуватися режиму (не їсти після 18-ої години) й не вживати алкоголю.

Ось в таку от халепу потрапив був Ігор Воробус.Також раджу прочитати:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. BOGDAN 21.01.2017 пише:

  Воробусе, твоя історія досить цікава і в одночас дивна. Напрошується один висновок…. ТОБІ ПОРОБЛЕНО…. Тобі потрібно не в лікарів лікуватися,а десь народним методом…. Бо неможе бути в такому молодому віці стільки болячок як у тебе, а над тим тьреба задуматись.. Може хтось з читачів підкаже якигось знахарів чи ясновидячих. На мою думку вони тобі допоможуть…

 2. russo turisto 21.01.2017 пише:

  Пить меньше надо…

  • zars 22.01.2017 пише:

   … або більше (недопив – серце не витримало ганьби)

 3. Пан П 23.01.2017 пише:

  Воробусе, тобі вже писали в минулій статті, що такого плану хвороба – це попередження від вищих сил, про те, що ти щось в своєму житті косячиш і робиш не те, це напевно так і є. Тим більше це вже не перше попередження, та бабця загадкова, що серед ночі тебе колись налякала, а виявилась працівницею ЖЕКу теж не була випадковістю. Звісно вона не була якоюсь провидицею, в тім цього і не треба було, вищим силам щоб передати меседж часом достатньо і звичайнісінького двірника. А коли такі попередження не діють, приходить вже щось більш серйозніше.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*