Літо – пора відпусток, то ж не дивно, що багато хто із українців саме в цей час планує свій відпочинок у те чи інше цікаве місце. Звісно, що пріоритетом залишається море.
Так, як Крим для України зачинений, то народ віддає перевагу старій добрій Одесі, в яку треба якось та й заїхати. Не вірите що можуть виникнути проблеми, то читайте далі.
Отже, найголовніша проблема – це взяти квиток на потяг. Цього року із цим питанням зіштовхнувся як ніколи.
Кажу зразу аби купити «тікет» до Одеси треба це робити за 45-ть днів до відправлення потягу. Та й те, о 7 годині 59 хвилин квитків ще нема, а о 8 годині 02 хвилини їх вже нема. Ну, як сказати нема. Вони є, але по одинці або ж місця біля туалетів.
Але, два дні тому вирішив поексперементувати ще. Випадково почув як одна хороша подруга шукає два (!) квитки у напрямку Одеси за тиждень до відправлення потягу.
Як їй не допомогти, плюс буду знати чи реально щось купити.
Після трьох днів спроб можу сказати наступне:
1. Два квитки можна купити, але треба дуже й дуже напрягтися.
Зрозуміло, що всі хто купив квитки в Одесу в цьому напрямку так і не поїдуть. Бувають форс-мажори, у людей виникають інші справи й так далі. Тому, вони раніше придбані «тікети» банально здають.
Що треба робити простим смертним? Сидіти біля комп’ютера й моніторити коли з’являться ці місця. Вчора, для прикладу, була можливіть купити три квитки разом у плацкартному вагоні. Але, це лише миттєвість.
2. Купити один квиток легше ніж два.
За три дні моніторингу сервісу онлайн-резервування один квиток я міг купити разів 50-ть. Що стосується двох і більше, то це зробити надзвичайно важко.
3. Бронювання одного з можливістю купівлі іншого.
Що це означає? Протягом двох годин я бронював по одному квитку на два різні дні. 15 хвилин тримав бронь, потім вона анульовувалася, я знову ставив з надією що з’явиться другий «тікет», але цього не відбулося. Не знаю чому, але здається мені що «Укрзалізниця» викидає у продаж лише один квиток.
Висновок? Квитки таки треба купувати за 45-ть днів до відправлення потяга. Якщо ж любите ризикувати, то запасайтеся пивом, чіпсами, відкривайте сайт онлайн-резервування й пробуйте купити бажані квитки.
Відкрию секрет, квитки частіше з’являються всередині робочого дня.
Автор статті: Vorobus.
Бачу що перспектива реалізації в Україні гайперлуп реально є чіткішою ніж перспектива УЗ трансформуватися у щось адекватне.