facebook

Кафе-бар “Магніт” у Львові

Магніт

Вчора вирішили із друзями піти десь посидіти. Давно не бачилися, а на вулиці сидіти ж не будеш, бо холодно все-таки. Обійшли багато закладів, але всюди було або зайнято, або не було залу для куріння. Оскільки серед Нас були люди, що курять, то ми вирішили найти заклад, щоб задовільняв всіх. Наш вибір зупинився на кафе-барі МАГНІТ.

Сам заклад харчування знаходиться на вулиці Пекарській, 5. То є недалеко біля суду, де судили відомих вже напевно на весь Львів злочинців. Але, зараз не про то.

Кафе-бар має 3 зали: 2 для куріння і один найбільший для некурящих. Кількість посадочних місць приблизно під 70. Магніт працює із 10.00 до 23.00.

Пам'ятаю мене наштовхнуло піти туди, бо десь почитав в когось, що це її любимий заклад, де посидіти.

Отже, прийшли ми сіли. Я і мій друг пішли замовляти. От я кажу вже, не люблю, що треба самому собі все нести до столика. То прибори забудеш, то дощечки. А ще якщо розіб'єш пляшку, то взагалі абзац. Але, раз сіли, то вже якось донесемо. Приносять тільки піцу і кажуть смачного. То вже добре, бо десь був, то дали і свалили.

В принципі замовити можна будь-що:від салатів до піци, від горілки, коняку до пива і томатного соку. А то блін був раз у одному закладі. Не має нічого спиртного тільки пиво і то до ранння можна чекати поки принесуть. А скажеш зауваження, то ще дуються.

Напевно варто сказати про ціни. Я скажу так, що ні дорого, ні не дешево. Пиво наприклад, приблизно гривень 7.

Що сподобалося коли вернувся із заказу, то це те, що там де курять є дивани. Можна взяти дівчину і присісти там. Також класно, що є фонова музика на екранах. Екранів є вроді 3. Якщо тобі нудно у компанії, то дивишся кліпи і не паришся.

Короче заказали ми піцу. Чекали трохи часу. Принесли, поїли, попили. Щось піца у них не добра. Та і друг перед тим був, то казав так само. Ну як не добра, але буває краща. Сервіс вроді не поганий. Все прибирають вчасно, салфєтки дають якщо закінчилися.

Не сподобалося, що все видно у некурящому залі на вулицю. Приклад, хочеш поцілувати дівчину, а там потім пів района буде знати з ким ти був і що робив.

Знаю кажуть, що окрасою любого закладу є його, як це не банально звучить, туалет. Ясно, що коли сидиш довгий час, то по-любому треба відвідати цю кімнату. Зразу скажу там все норм. Саме головне, що є туалетний папір. Бо знаєте всяке буває.

А ще скажу, що там симпатичні офіціантки і є багато дівчат у названому кафе-барі. Ясно, що трапляються усілякі, але коли я був, то одна краща іншої. Ми були у вихідний день. А от друг розказував, що у будній день людей повно. Це і не дивно. Поруч є Комерційна академія. А як казав мій давній знайомий: "Студенти - багаті люди, мають гроші чи не мають, але розважаються на повно."

Підсумок такий, що ясно не мені одному судити чи файний кафе-бар чи ні, але думаю із вищеперерахованого Ви зробите правильні висновки.
 

коментарів - 15 може ще щось напишете?

 1. bankiduki 06.12.2009 пише:

  Бував там нераз,трішки обстановка навантажує,але загалом коли весела компанія забуваєш про таке

 2. Narcus 06.12.2009 пише:

  Я погоджуюсь все залежить від компанії, а дівчину поцілувати в кафе-можна скромно в щічку- а то шось не дуже подобається як лижуться на людях-,,чуть не позїдають один-одного,,!!! В культурних закладах і в культурній компанії-все повинно бути ПАКУЛЬТУРЕ))))))))

 3. Notorious BIG 06.12.2009 пише:

  Мене пруть нормальні бари, де не збираються неформали, хрони смердючі. Де можна спокійно хильнути оковитою з друзями, культурно посидіти…культурно…облювати підлогу, вибити скло стільчиком, а потім зі спокійною душею та з піснею “Многая літа…” на колінах пересуватися додому 🙂

 4. Narcus 06.12.2009 пише:

  Мабуть весело в твоїй компанії відпочивати- а ,,Многая літа…,, ви вже в бобіку з сереною співаєте???

 5. Notorious BIG 06.12.2009 пише:

  я стараюсь уникати бобіків і шакалів у погонах, тому рідко з ними бачусь. Якщо ж все таки захочу на них подивитись зблизька, то краще піду в зоопарк 🙂

 6. Маестро 06.12.2009 пише:

  Я там не був і не буду, якесь “глухе” місце))

 7. rich 08.12.2009 пише:

  не люблю такі забігаловкі тіпа бістро постійно толпи народу шумно і.т.д туда можна тікі йти з компанією 5-8 люд.ато буде троха скучновато…

 8. Narcus 08.12.2009 пише:

  rich я так розумію ти лише ресторани відвідуєш)))

 9. Notorious BIG 10.12.2009 пише:

  все можливо 🙂 а вдруг він племінник Медведчука 🙂

 10. Маестро 10.12.2009 пише:

  Та нема слів)) Пацани прєстіжні))

 11. Narcus 11.12.2009 пише:

  Якщо так то нехай пацанам паляну накриє!!!)))

 12. Notorious BIG 12.12.2009 пише:

  Накриє, обов’язково накриє…твоє тіло кришкою гробу 🙂

 13. Narcus 12.12.2009 пише:

  Многословіє іногда врєдная штука!!!)))

 14. Notorious BIG 12.12.2009 пише:

  Тому іноді краще жувати ніж говорити…
  Orbit чи Dirol…
  Різниці нема…
  А тобі Нарцисе краще в’язати ніж друкувати 🙂

 15. Narcus 15.12.2009 пише:

  Так я вже є учасником-гуртка Коромисло!!!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*