facebook

Випадкові знайомства

Випадкові знайомства

Я у своїх статтях вже говорив, що прийшла весна. Хочеться кохання, бути коханим і тому подібне. Але, якщо ні з ким не знайомитися, то не буде нових знайомств. А знайомитися потрібно. Різні люди трапляються. Що тут говорити.

Сьогодні подискутуємо на таку тему як випадкові знайомства. Чим вони корисні і чим небезпечні?

Познайомитися з незнайомими людьми можна будь-де. Це може бути і дискотека і вулиця і поїзд. Це вже як кому зафартить. Ну тут нічого кримінального. Хлопці йдуть посміхуються до дівчат, дівчата до хлопців. Та тут все природно. Може і щось того може вийти. Як кажуть у пісні: «Люди зустрічаються, люди влюбляються».

Добре, якщо нові знайомі порядні, а бувають і протилежні.

От буквально вчора одна знайома дівчина розказала мені цікаву пригоду. Було це так:

Познайомилася вона і її подружка у центрі Нашого міста з хлопцями. Поки що все добре. Вони за дівчатами доглядали, гарно поводилися. Ну чим не добре. Та не все так солодко як на перший погляд.

Завершилося все не дуже весело для дівчат. Виявилося, що хлопці прості злодюжки і згодом ввечері зняли одній золоту цепочку і інші прикраси. Другій дівчині зафартило. До неї не дійшла черга. Чи хтось завадив чи що вона не сказала. Дівчина тільки додала: «Отак знайомся з незнайомими людьми».

Дівчина на всі сто права і я навіть нічого не можу заперечити. Зразу ж питання до наших правоохоронців. Де вони чергують? Вроді гуляючи по місті бачиш повно стражів порядку, а як приходиться до діла, то їх немає. Хотілося би кращого патрулювання. Це стосується не тільки цього випадку.

Подібні випадки виникають не тільки на вулицях. Зі знайомствами потрібно вважати, а то можна залишитися без грошей. То ще мало сказано, а то і без квартири.

Людей багато, а що в них в голові відомо тільки їм.

От наведу ще приклад. Люблять знайомитися люди скажімо в поїздах. Все добре. Товаришують, вживають спиртні напої, тралі-валі, а потім ти дивишся а в тебе немає документів чи грошей. Весело стає на душі. 🙁

Дискотеки. О! ці заклади веселі. Тут також трапляються різні люди. Можна знайти хорошу дівчину(хлопця), а можна і особливо дівчатам натрапити на негідника.

Ще з дитинства мама з татом вчать не розмовляй з незнайомими людьми. Ото цілковита правда.

Та на цю проблему можна дивитися ще і з іншої сторони. Ну вовків боятися, то в ліс не ходити. Це давня приказка. Просто треба бути максимально уважним. В довіру людина може до Вас ввійти легко. А Ви не ведіться на щедроти і тому подібне. Ваш випадковий знайомий може виявитися негідником.

Звичайно, що є і багато порядних людей. Не всі ж шахраї чи злодюжки. Але, це вже як попадеш.

Бережіть себе!!!

У публікації використано фото з сайту mukachevo.net.
 

коментарів - 3 може ще щось напишете?

 1. Gena Bukin 14.04.2010 пише:

  Так, випадки виникають різні. Нещодавно тітка зайшла в ювелірний салон купити собі щось. КАже, що постійно біля неї крутилася якась жіночка. Щось ходить, ходить, ходить, а тітка каже до неї: “Зара тебе як їба..у то тобі мало не покажиться”. Випадкова відвідувачка почувши це втекла швидко. І скажіт ьпісля цього щ оце була проста відвідувачка яка хотіла шось собі купити.

 2. Lanagur 14.04.2010 пише:

  Так розслаблятись нема чого, є один такий похабний анекдот: Привел парень домой девушку и начали они сексом заниматься…
  Он кончил и она говорит:
  -А ты еще можешь?
  -Могу,только мне надо 20 минут поспать,а пока я буду спать,ты мой член двумя руками держи..
  Так и сделали,проснулся через 20 минут и снова в бой….
  -Я конечно все понимаю,тебе отдохнуть надо,но зачем же член мне твой двумя руками держать???
  -А ты у меня первый раз дома,вдруг че с%%здишь…
  Так шо треба бути завжди пильними, а то буде як в анекдотах: Жінка заяву написала що її пограбували в автобусі,а гроші вона у ліфчику тримала, коли її запитали : Невже вона нічого не відчула? вона відповіла: Авжеж відчула! Але думала він з благими намірами руку засунув(((((

 3. DoktorRomario 14.04.2010 пише:

  Та що казати, зараз не тільки хлопці можуть грабанути, а і дівчата попадаються різні, часом наслухаєшся всякого то хоч бери ходи в броніку і з автоматом АК-47:) На цю тему можна дискутувати довго, але обережність і обдуманість у всьому це велика твоя перевага і величезна проблема всяким аферистам і т.д!!!!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*