Футбол. Перша ліга. Кримтеплиця 0:1 Фк Львів - Блог про Львів

Футбол. Перша ліга. Кримтеплиця 0:1 Фк Львів

Фк Львів перемагає Кримтеплицю

Продовжуються футбольні баталії у змаганнях першої ліги. Командам залишилося зіграти по 3-4 матчі і ми дізнаємося, хто так і буде маринуватися у першій лізі наступного сезону, хто підвищиться у класі, а хто вилетить у другу лігу.

Серед команд учасниць є футбольний клуб Львів. Наші земляки у останніх турах розігралися, але хіба що зберігають теоретичні шанси на підвищення у класі. Можливо ПФК Севастополь відмовиться від участі у змаганнях прем’єр ліги, принаймні такі слухи ходять, то потрібно хоча б третім фінішувати.

Наперед загадувати не будемо, побачимо як воно буде.

А у 31 турі Фк Львів гостював у непоступливої Кримтеплиці, яка останній раз програвала на своєму стадіоні ще минулого року.

До честі львів’ян вони взяли і перемогли 1-0 і тим самим порадували себе і своїх вболівальників.

На цю команди вийшли не у найсильніших складах.

Через різні причини (травми, дискваліфікації, виклики до збірної)у Кримтеплиці не було – Діабі, Антонюка, Старовика, Зубка; у Львова – братів Баранців, Худзіка, Мандзюка, Горкуна, Ситникова і Грицая.

Гра розпочалася із обопільних атак. По черзі у гру вступали воротарі команд відповідно Бандура і Марущак.

Так тривало до 27 хвилини, коли рахунок у матчі було відкрито. Індивідуальні дії нападника Львова, форвард змістився з правого флангу ближче до центру і красиво пробив.

Також читайте:   Як я був на матчі Карпати - Галатасарай

Господарі одразу ж кинулися атакувати та їхні спроби були якимись млявими.

Перший тайм так і завершився за мінімальної переваги гостей із Львова.

На другий тайм господарі вийшли іншими. Атаки за атаками накочувалися на ворота Наших земляків та захист і воротар діяли надійно.

А тут ще і на 65 хвилині Фк Львів залишається у меншості. Другу жовту картку получає Чепурненко.

Здавалося все, зараз Кримтеплиця Нас дотисне та Фк Львів цього не дав зробити. Гості відійшли у оборону всією командою і втримали бажаний рахунок.

Після 31 туру Фк Львів набирає 57 очок і посідає 4 місце у турнірній таблиці.

Від заповітного 2-ого місця, яке займає ПФК Севастополь їх відділяє 7 очок, щоправда в Львова ще є гра у запасі якраз із тим же Севастополем.

Перша ж трійка команд виглядає так:

1. Волинь – 65 очок (31 гра)

2. ПФК Севастополь – 64 очки (30)

3. Сталь – 58 (31).

Наступну гру Фк Львів проведе у суботу 29 травня. Їхнім суперником буде харківський Геліос.