Футбол. Чемпіонат України. Волинь 0:3 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Волинь 0:3 Карпати (відео)

Волинь-Карпати

У 23-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати зустрічалися на виїзді із луцькою Волинню.

На радість львівських вболівальників футболу, гра завершилася перемогою саме наших земляків із рахунком 3-0.

Після сенсаційної поразки львівських футболістів у минулому турі від команди з берегів Криму (ПФК Севастополь), львівські фанати футболу очікували від команди лише реабілітації і вона вийшла сповна.

У сьогоднішньому поєдинку львівські футболісти повністю переграли свого суперника, що і підтвердив підсумковий рахунок поєдинку.

Та про все по-порядку.

Розпочалася гра для господарів поля із шоку.

Не встигли команди як слід розім’ятися як рахунок вже був відкритий.

3 хвилина – Голодюк зробив розрізну передачу на Дениса Кожанова, який в дотик точно пробив повз Неділька.

Волинь спробувала відігратися, але нічого путнього у них в атаці не виходило. Удари то були, але чогось надзвичайного створити створити не вдавалося.

Львівські футболісти чимось надзвичайним також не вражали, але вони на відміну від господарів поля знову забили.

33 хвилина – і знову Голодюк на фланзі зіграв у “стінку” з партнером, прострелив і Денис Кожанов точно пробив у бліжній кут.

Також читайте:   ФК «Галицька здоба» у зимовому сезоні сезону 2020/2021 років. Поточна ситуація

Перший тайм так і завершився із рахунком 2-0 на користь Карпат.

Другий тайм поєдинку та ж картина. Особливих моментів не створила ні одна ні інша команда, а забили Карпати.

59 хвилина – після передачі зліва від Федецького Ігор Худоб’як прийняв м’яч і другим дотиком пробив точно в протихід Неділька – голкіпер зачепив м’яч, але той закотився у ворота.

Після цього голу гру можна було завершувати, що ми і зробимо, бо особливо розповідати нема про що. 🙂

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу львів’ян із рахунком 3-0.

Після 23-ого туру Карпати у турнірній таблиці набирають 39 очок і на далі посідають 5-те місце у турнірній таблиці, відстаючи від 4-ого Дніпра лише на одно очко.

Наступний, 24-й, тур чемпіонату відбудеться 8, 9 і 10 квітня.

Карпати свою гру проведуть 10 квітня. У цей день наші земляки на своєму полі прийматимуть маріупольський Іллічівець.