Футзал. Чемпіонат України. Енергія 2:1 Локомотив (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Енергія 2:1 Локомотив (відео)

Енергія перемагає Локомотив

У третьому півфінальному поєдинку серії плей-офф львівська Енергія на своєму паркеті приймала харківський Локомотив.

Гра завершилася перемогою львівської команди із рахунком 2-1.

І знову футзал у Львові.

Незважаючи на припинення існування багатьох львівських команд фут зал все ж у місті Лева залишається і що приємно наша команда претендує на чемпіонство.

У сьогоднішньому поєдинку команди грали між собою третій поєдинок у півфінальній серії і ця гра мала вирішити хто ж вирветься вперед.

Як бачимо по рахунку – це зробила наша Енергія.

Розпочався поєдинок без розвідки.

Вже на 3–й хвилині гості відкрили рахунок.

Це Білоцерківець точним ударом розпечатав ворота Лисенка.

Але, львівська команда відігралася доволі швидко.

На 6 хвилині після затяжної атаки відзначився ударом в пусті ворота Євген Рогачов.

Потім була переважно боротьба у центрі поля, були фоли, суперечливі епізоди, але моментів було обмаль.

І тільки на 16 хвилині після обрізки гравця Локо відзначився Сергій Якунін.

Так і перший тайм і завершився.

Другий тайм – це гра наступна: Локо така кує великими силами, а Енергія всією командою захищається.

Як бачимо така тактика себе виправдала сповна, хоча будь більш влучнішими гравці з Харкова не відомо якби ця гра ще завершилася. Але, дякувати треба кіперу «енергетиків» Владиславу Лисенку, який неодноразово виручав свою команду від неминучого голу.

Також читайте:   ЧС-2021. Група «С». Соломонові острови – Таїланд – 4:9

На 36-й хвилині харків’яни пішли у ва-банк випустивши п’ятого польового гравця, але нічого вони тим не добилися.

Перекати м’яча з однієї частини паркету на інший – це все.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу нашої Енергії із рахунком 2-1. А це означає, що рахунок у півфінальній серії між львівською і харківською командою став 2-1 на користь Енергії.

Завтра між цими суперниками відбудеться 4-й поєдинок у цій півфінальній серії. Початок гри о 13 годині. Місце незмінне, палац спорту Галичина.

Якщо Енергія переможе і у цій грі, то путівка у фінал буде у них в кишені. Якщо ж перемогу здобуде Локо, то самі розумієте на нас очікуватиме в неділю п’ятий поєдинок.

Але, не будемо забігати наперед, час все покаже.

В іншій півфінальній серії, де між собою зустрічаються Ураган і Єнакієвець сьогодні також відбувся третій поєдинок між цими суперниками.

Гра завершилася перемогою команди із Заходу України із рахунком 5-3. Тут рахунок у серії 2-1, але на користь Єнакієвця.