Футзал. Чемпіонат України. Енергія 2:1 Локомотив (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Енергія 2:1 Локомотив (відео)

Енергія виходить у фінал

Сьогодні у Львові відбувся четвертий поєдинок півфінальної серії між командами Енергія і Локомотив.

Що радує, перемогу у цьому двобої здобули знову «енергетики» і знову із таким самим рахунком що і вчора, а саме 2-1.

Звітний поєдинок майже в нічому не відрізнявся від вчорашньої зустрічі. Мені інколи здавалося, що мене переслідує дежавюю.

Знову такий самий підсумковий рахунок, знову така ж гра. Та про все по-порядку.

Ідучи сьогодні на поєдинок дуже прикро було бачити що біля самого палацу спорту відбувався похорон одного із жителів прилеглих будинків. Для кого свято, для кого сум, але таке життя.

На цю гру традиційно зібралося багато глядачів. Були і фанати Локомотива, які перекрикувалися із нашими словами: «Слава Україні – Героям слава». Це не може не радувати.

Та переходимо до гри.

Не встигло табло відрахувати першу хвилину як рахунок був відкритий. Це Денис Овсянников вицарапав м’яча у харківських захисників і невідпорно пробив під перекладину воріт, які захищав Іваняк.

А коли на 6 хвилині після виходу сам-на-сам відзначився «енергетик» Рогачов, то у повітрі для Локо запахло смаженим. Але, наставник харків’ян взяв тайм-аут і ця команда заграла по-іншому.

І на 16 хвилині один м’яч відіграла.

У простому епізоді правила порушив Рогачов, до м’яча підійшов Клочко і невідпорно пробив у ворота Енергії.

Також читайте:   Гранд ліга Львівщини. «Галицька здоба» розписала мирову з «Бастіоном»

За такого рахунку і завершився перший тайм поєдинку.

Друга половина гри – копія вчорашнього поєдинку між цими командами. Локомотив іде великим силам вперед, а Енергія грає на контратаках.

Чи могли команди забити?

Звісно, що могли, але вдало у рамках воріт стояли обидва воротарі команд.

За 2 хвилини до кінця гості пішли у ва-банк випустивши 5-ого польвого гравця, але і це їм не допомогло.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу львівської Енергії із рахунком 2-1.

Таким чином, рахунок серії до трьох перемог між цими командами став 3-1 на користь «енергетиків» і вони виходять у фінал цьогорічних змагань.

Локомотив же побореться у боротьбі за третє місце.

Хто ж стане суперником Енергії у фіналі змагань?

Сьогодні в Івано-Франківську відбувся четвертий поєдинок між командами Ураган і Єнакієвець.

Перемогу із рахунком 3-2 здобули франківські футболісти і таким чином рахунок у цій серії став 2-2. Завтра о 16 годині відбудеться вирішальний поєдинок у цій парі.

Все йде до того що все-таки нашим суперником стане Ураган, адже вдома вони завжди грають дуже потужно.

Поживемо, побачимо як відбуватимуться події у цьому матчі, а ми і енергія чекаємо фінальних матчів.