Футзал. Чемпіонат України. ЛТК 1:3 Енергія (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. ЛТК 1:3 Енергія (відео)

Енергія перемагає ЛТК

У 9-ому турі чемпіонату України з фут залу львівська Енергія на виїзді зустрічалася із командою із Луганська – ЛТК.

Що радує, поєдинок завершився перемогою саме львівської команди із рахунком 3-1.

Енергія їхала до Луганська із тривогою. Ще б пак, ЛТК останнім часом набрала хорошого ходу і очікувалося, що команда, яку тренує Ковальчик, дасть бій віце-чемпіону.

Очікування виправдалися. Луганчани таки дали бій, але все ж три очки у свій актив записали «енергетики».

Розпочався поєдинок із атак львівської команди. Перша половина зустрічі – це повне домінування наших гравців, логічним завершенням якого став гол Сергія Чепорнюка, який відзначився на 13 хвилині після передачі Олександра Бондаря.

Господарі ж поля виглядали слабувато.

Друга половина зустрічі була більш веселішою, а це завдяки тому, що активізувалися господарі поля, які раз за разом почали створювати небезпечні моменти. До пори, до часу рахунок на табло не мінявся, але так тривало до 25 хвилини, коли Артем Рось зрівняв рахунок, потужно пробивши у дальній кут воріт кіпера Енергії – Лисенка.

Після цього епізоду пішла дійсно жара. Команди атакували як одна, так і інша. І вирвати перемогу могли обидві команди, але як бачимо, все тривало до гола. І, що добре, забила його львівська команда.

Також читайте:   Команда Воробуса "Курсанти" візьме участь у студентській футзальній лізі

32 хвилина – з кількох метрів кіпера луганчан Сухомлинова розстріляв Овсянников.

Тут же луганчани кидають у бій п’ятого польового гравця, але і це їм не допомогло. Натомість знову забила Енергія. Сталося це з 10-ти метрового. Відзначився Сергій Тригубець (40-хвилина).

Більше голів у цій грі не було.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу львівської команди із рахунком 3-1.

7. Моноліт – 3 очки після 8 матчів.

Наступний, 10-й тур чемпіонату відбудеться 10-12 листопада. У цей день між собою будуть зустрічатися: