Футзал. Чемпіонат України. Моноліт 1:6 Енергія (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Моноліт 1:6 Енергія (відео)

Сергій Коваль

Минулими вихідними у чемпіонаті України з футзалу відбувся черговий, а за ліком вже 17-й тур.

Львівська Енергія свій поєдинок проводила на виїзді, де гостювала у місцевого Моноліта, який цього сезону показує різні результати.

Гра, на радість львівських вболівальників, завершилася перемогою «енергетиків» із рахунком 6-1.

Це був останній тур перед чемпіонатом Європи, який стартує вже 31 січня і де нашими суперниками у групі будуть збірні Іспанії та Словенії. Що не кажіть, буде важко.

Чемпіонат буде потім, а поки що про сам поєдинок, а його практично не було. Енергія повністю переграла господарів поля і не залишила їм жодних шансів на хороший результат.

Вже до 3 хвилини «енергетики» забили три голи без відповіді. Відзначилися – Сергій Коваль, Максим Павленко та Сергій Тригубець.

Перший, до слова, був визнаний кращим гравцем матчу у складі львівської команди.

Для харків’ян подібний початок був шоком і вони ніяк від нього не могли оговтатися і лише під кінець першого тайму команда з Харкова забігала.

Результат не забарився – Аветісян один гол відіграв. А згодом ще Енергію врятувала штанга. Вважаю, що це був ключовий епізод матчу. Якби на перерву команди пішли за мінімальної переваги Енергії, хто його знає якби було далі.

Також читайте:   Футзал. Чемпіонат України. Енергія-Тайм 3:0 Локомотив

А так, на початку другої половини зустрічі Максим Павленко та Сергій Коваль забивають ще по одному м’ячу і все, гру можна було завершувати.

Моноліт змінив воротаря, атакував, але господарі поля були приречені. Крапку у зустрічі поставив Денис Овсянников, який відновився після травми.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу Енергії із рахунком 6-1, яка дозволила нашій команді у турнірній таблиці залишитися на першій сходинці.

Насамкінець, пропоную переглянути відео фрагменти цього поєдинку:

Наступний, 18-й тур чемпіонату відбудеться аж 18 лютого. Енергія цей тур пропускатиме, а от свій поєдинок вже зіграє у 19-ому турі, де на неї очікуватиме виїзний поєдинок із Ураганом.

Чекаємо нових поєдинків і нових перемог від львівської команди.