Футзал. Чемпіонат України. Енергія-Тайм 3:0 Локомотив

Енергія перемагає Локомотив

У останньому турі чемпіонату України з футзалу на першому етапі львівська команда Енергія-Тайм зустрічалася із харківським Локомотивом.

Гра, на радість львівської публіки, завершилася перемогою Енергії-Тайму із рахунком 3-0.

Перед тим як перейти до огляду поєдинку зазначу, що вхід на цю гру був вільним. І вболівальники не підкачали, зал був забитий.

Щодо поєдинку, то матч вдався. З перших хвилин гри було помітно, що між собою змагаються рівні команди.

Хтось скаже, що результат все відображає, але я би так не сказав. Команди були рівні і, незважаючи на те, що я вболівав за львівську команду, Локо теж міг забити і не раз.

А забили львів’яни.

11 хвилина – Легчанов зробив діагональ на Овсяннікова, той скинув м’яч на Павленка, і Максим з п’яти метрів розстріляв ворота.

Харків’яни спробували відігратися, а натомість пропустили вдруге.

19 хвилина – гол прямим ударом зі штрафного з 12 метрів забив Валерій Легчанов (Енергія (Львів)).

За такого рахунку і завершився перший тайм цього поєдинку.

Друга половина зустрічі проходила під диктовку гостей, але львівська команда вдало захищалася.

А в одному із епізодів, взяла і забила.

Також читайте:   Товариський матч № 1. Азербайджан – Україна – 0:4 + ВІДЕО

Справа у тому, що рятуючи поєдинок, тренер харківської команди пішов у ва-банк випустивши 5-ого польвого гравця за що його команда досить швидко поплатилася.

37 хвилина – Клочко бив по воротах, м’яч влучив у коліно Павленко, і від нього через весь майданчик закотився у порожні ворота. Одегов наздогнати м’яч не встиг.

Після цього епізоду гру можна було завершувати, що вона і зробила через деякий час.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу команди Енергії-Тайм із рахунком 3-0.

Результати решти поєдинків наступні:

Кардинал-Рівне 6:5 ТВД
ПФС 3:6 Єнакієвець

Таким чином, підсумкова турнірна таблиця після першого етапу змагань має наступний вигляд: