Що буде на Різдвяні свята у Львові?

Різдво наближається

Різдвяні свята наближаються, залишилося чекати вже зовсім мало до того, як люди сядуть за Святу вечерю. Опісля, на наступний день буде Різдво Христове і почнеться гуляння.

Різдво – це сімейне свято, тому дуже багато людей залишить свої домівки і поїде до родини, а саме там де народилися, а може ще живуть батьки. Проте, не всі мають де їхати. Є досить велика кількість людей, яка залишиться святкувати у Львові.

Тут також має бути святкування.

Що ж буде на Різдвяні свята у Львові читайте далі.

Почну, мабуть, із того, що ще із 10 грудня у нашому місті триває Різдвяний ярмарок на якому можна купити як щось смачненьке, так і речі, які згодом пригодяться у домі. Можна навіть попити медовухи чи гарячого вина. Коли тільки не проходжу повз проспект Свободи, а саме там і на площі Ринок відбувається ярмарка завжди багато людей.

Триватиме він до 10 січня включно.

6 січня о 12 годині на проспекті Свободи, традиційно, встановлять Різдвяного Дідуха.

Стоятиме він до завершення всіх зимових свят.

З 7 по 9 січня у місті триватиме Свято Пампуха.

Це традиційне свято, яке проводиться кожного року у нашому місті. На ньому ви можете наїстися пампушків, взяти участь у різноманітних конкурсах, побачити як зліплять найбільший пампух та багато іншого.

Виставка «Краківські шопки».

Відбудеться вона із 16 грудня до 23 січня за адресою: пл. Ринок, 6.

Рок-коляда.

І таке виходить буває. Відбудеться вона у період від 13 до 14 січня. Початок о 19 годині.

Фестиваль «Спалах Різдвяної звізди».

Місце проведення – Шевченківський гай. На ньому ви можете побачити вертепи, почути різного роду колядки.

Також учасників цього фестивалю можна буде побачити і в центрі на проспекті Свободи, де вони також будуть демонструвати свій талант.

Свято Водохреща.

19 січня у період з 13 і до 14 години 30 хвилин на проспекті Свободи відбудеться традиційне посвячення води.

Крім цього усього, як завжди, біля приміщення Міської Ради, а також церкви Андрія можна помилуватися шопкою, яку встановлюють у період Різдвяних свят.

Веселих свят!!!

P.S. Вчора ввечері на площі Ринок бачив досить цікавий випадок. Справа у тому, що досить популярним зараз стало у центрі карбуванння монет. Так от, карбувальщик мало не побився із одним з туристів. Добре, що вчасно владнали ці відносини правоохоронні органи, які якраз проходили площею. І таке буває… Кому свято, а кому бійки.

Порада від Воробуса: До Різдва треба привести автомобіль до порядку. Якщо у Вас Тойота - дивіться інформацію про техцентр тойота на сайті сервісного центру тойота-люблино.рф.
Публікації по темі:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. adekvat 05.01.2012 пише:

    І тут те що я говорив про інновацію. Все старе, нічого нового не відбудеться. Пора звільняти тих кріейторів, які це з року в рік «придумують

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*