Футзал. Чемпіонат Європи. Словенія 3:6 Україна (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат Європи. Словенія 3:6 Україна (відео)

Герой поєдинку-Легчанов

Як відомо, зараз у Хорватії триває чемпіонат Європи з футзалу. Турнір набрав обертів.

Вчора свій стартовий поєдинок на турнірі провела і наша національна збірна, яка зустрічалася із командою Словенії.

Перед початком поєдинку були побоювання за результат. Для України – це була прем’єрна гра, а от їхні суперники вже одну гру зіграли і варто сказати, що у матчі із іспанцями вони виглядали досить непогано.

Так, програли 2-4, але гра сподобалася. Словенія деякий час на рівних боролася із іспанцями.

Щодо звітного поєдинку, то тут можна виділити три моменти:

1. Повне фіаско словенців у першому таймі.

2. Голеадора Легчанова у прямому і переносному значенні.

3. Незрозуміла кінцівка у виконанні українців.

Розпочну огляд поєдинку із того, що вже на початку зустрічі українці шокували словенських футболістів.

Вже до 10 хвилини рахунок на табло був 3-0 на нашу користь. Відзначилися голами – Клочко, Легчанов і Максим Павленко.

У наших суперників не виходило нічого. Деколи складалося таке враження, що це не чемпіонат Європи, а матч команди вищої і першої ліг.

Голеадор Легчанов? Чесно, вперше таке бачу, щоб футзаліст забив стільки голів. І справа тут не у хет-трику, який він провів у ворота суперників, а те, що крім цього усього Валерій забив ще два голи у свої ворота. Сталося це у другому таймі. 🙂

Також читайте:   Футзал. Друга ліга. У матчі за перше місце "Княжий ринок" програє "Віза-Втормі"

Незрозуміла кінцівка?

Так, вона була. За рахунку 5-0 на користь українців почалася розслабленість у діях гравців і раз за разом словенці турбували наші ворота. Те що влетіло три голи – добре, бо могло бути і більше. І одразу ж напрошується питання? А чому не випустити п’ятого польового гравця, щоб закрити суперників на своїй половині поля?

Так, ми перемогли, вийшли у чвертьфінал, але гру треба покращувати, бо слабих суперників більше не буде. А мета збірної відома – медалі і до них треба йти.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу наших земляків із рахунком 6-3, яка виводить Україну до суботнього поєдинку з іспанцями на першу сходинку у групі.

Поєдинок із діючими чемпіонами Європи відбудеться у суботу о 15 годині за Києвом. Пряму трансляцію цього поєдинку також можна буде переглянути на телеканалі «НТН».

Якщо Україна не програє, то вона вийде з групи із першого місця. Тримаємо кулаки…

P.S. Окремі слова хотів би написати по коментатору поєдинку. Щось таке говорив, що я навіть не знав що подумати. Я розумію, людина, яка вперше дивиться футзал нічого у ньому не розуміє, але люди, які знають у ньому все? Сумно…