Футзал. Друга ліга. У матчі за перше місце “Княжий ринок” програє “Віза-Втормі” - Блог про Львів

Футзал. Друга ліга. У матчі за перше місце “Княжий ринок” програє “Віза-Втормі”

Програємо "Віза-Втормі""

У матчі за перше місце “Княжий ринок” програє “Віза-Втормі”

Битва лідерів другої ліги у Львові. Іншими словами цю гру не назвеш.

Розпочався поєдинок для «Княжого ринку» гірше не придумаєш. «Віза-Вторма» одразу ж заволоділа територіальною ініціативою й раз за разом почала створювати моменти.

До пори, до часу, команду рятував воротар – Стасюк, але і він був безсилим, коли на 7-й хвилині після виходу 2 в 1 відзначиться Уграк.

Саме цей гравець згодом стане й автором другого гола своєї команди.
Що цікаво, в ці хвилини у «княжичів» попереду не виходило нічого.

Щоб хоча б якось вирівняти гру, як і у матчі в Івано-Франківську, головний тренер нашої команди – Москвін вирішив випустити п’ятого польового гравця. І варто сказати, що моментів біля воріт команди-гостей побільшало.

Зокрема, чудові нагоди забити втратив Миколюк та Лаба, яким лише мізер не вистачило щоб скоротити рахунок в зустрічі до мінімуму.
Саме за рахунку 2-0 на користь «візи» команди й пішли на відпочинок.

У другому таймі в першу чергу завдяки п’ятому польовому гравцю «княжичі» зуміли вирівняти гру.

Гравці львівської команди взяли гру під свій контроль й з часом почали виникати моменти. Зокрема, чудові нагоди відзначитися по черзі втратили Мацик (поперечина), Москвін та Яцишин.

Також читайте:   Футзал. Spring Cup. Юг-Контракт: на черзі гра із командою Стрийська-city

Гості ж переважно захищалися й зрідка пробивали по наших воротах.

Тим не менше вони ще свій гол заб’ють.

Коли вже спливали останні секунди зустрічі «Віза-Вторма» забила втретє. «Франківцям» вдалася зразкова контратака, яку вдало завершив капітан – Олег Веприк.

Фінальна сирена у палаці спорту «Галичина» фіксує перемогу гостей із рахунком 3-0, яка дозволила цій команді забронювати за собою перше місце в групі й пряму путівку в 1/4 плей-офф.

«Княжий ринок» виходить з групи з другого місця й доведеться зіграти стикові матчі в 1/8 плей-офф. Хто стане суперником нашої команди на цій стадії змагань повідомимо пізніше.