facebook

Теніс. Roland Garros. Чвертьфінал. Джокович 3:2 Тсонга

Джокович таки перемагає

Багато ходило розмов про те, що на блозі Воробуса ми багато пишемо про футбол, футзал, а ось про інші види спорту рідко коли згадуємо. Десь воно і так, а от сьогодні якраз розповімо про ще один цікавий вид спорту як теніс.

Любителі тенісу знають, що в ці дні проходить відкритий чемпіонат Франції або як його ще називають – Roland Garros.

Вчора вашому автору довелося поспостерігати за досить цікавим чвертьфінальним поєдинком, у якому зустрічалися перша ракетка світу – серб Новак Джокович та господар кортів – Тсонга.

Перед початком поєдинку всі фахівці як один віддавали перевагу саме сербу і по ідеї він мав перемогти дуже легко, що підтвердив і рахунок першої партії (6-1 на користь Джоковича).

Чесно вам скажу, що ва автор вже десь задумався чи то вимикати трансляції чи ні, бо дійсно було не цікаво, але якби ж я знав що буде потім. Давно я не отримував такого задоволення від тенісу.

У другій партії Тсонга заграв активніше, у нього почали проходити ейси і як результат не забарився 7-5 на користь француза.

Третя партія теж була ще та. Суперники раз за разом брали свої подачі, але перша ракетка таки один раз схибив. І знову 7-5 на користь Тсонги. Запахло сенсацією? А до неї залишалося всього нічого.

У четвертій партії Новак почав дуже нервувати і у нього нічого не виходило. Натомість Тсонга за підтримки власної публіки давив і давив.

Ви собі уявіть, Тсонга мав чотири рази шанс щоб завершити поєдинок, чотири і всі рази Джоковіч неймовірно відігрувався.

Четверта партія завершується на тай-брейку 7-6 на користь першої ракетки світу. Емоції, крики глядачів, оплески. Все це було…

Хотілося ще і ще видовища.

Але, на більше француза не вистачило. У вирішальний п’ятій партії Новак Джокович каменя на камені не залишив від свого суперника – 6-1 і тим самим саме серб вийшов у півфінал змагань.

Теніс мені сподобався, якщо випаде нагода ще подивлюся матчі цього турніру, а вони вже незабаром.

До речі, у півфіналі Новак зустрінеться із легендою тенісу – Федерером. Швейцарець також у своєму чвертьфіналі мав проблеми із
Дель Потро. По ходу матчу Роджер «горів» 0-2, але таки вирвав перемогу.

То ж, півфінал Roland Garros обіцяє бути цікавим. Наскільки я знаю обидва тенісисти не люблять ґрунтового покриття, тому явного фаворита тут нема. Хоча, Воробус ставить прогноз на Джоковича.

Блог Воробуса і на далі буде слідкувати за подіями на кортах Франції і як тільки випаде нагода одразу ж поділиться з вами, читачі, своїми враженнями.
 

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Patron 06.06.2012 пише:

    Тсонга – це мый улюблений тенісист. Він ніколи не здається без бою. Тому його перемоги для мене вже давно не сенсацs]!!! Тут виграв елементарно досвід!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*