facebook

Хто вкрав телескоп на Високому замку?

Телескопа нема

Причин сходити вашому автору на Високий Замок було багацько. Одна, те що давно не був, друга – подивитися що там нового, третя – таки глянути де ж зник телескоп. Ще буквально пару місяців тому, ваш покірний автор ходив на вершину, щоб глянути через нього Львів, а тепер його тупо нема.

Хто вкрав невідомо як і те, за яких умов це сталося.

Приходжу я на Замок, дивлюся по дорозі чи є телескоп і на жаль, таки його там нема. Виходить таки вкрали та інформація у ЗМІ була правдивою. Пам’ятаю навіть десь читав, що Львівська пивоварня пообіцяла людині, яка знайде телескоп 20 ящиків пива.

Звісно, що крадії добре знають де він є, але хто ж піде віддавати його назад, щоб згодом пов’язала його міліція?

Мене от цікавить інше питання, хто ж, все-таки, міг вкрасти цей подарунок. «Око Лева», саме так називається телескоп, а точніше, називався, було встановлено ще минулого року. Львівська пивоварня подарувала його місту на честь Дня незалежності. Тоді, нашій країні якраз виповнилося 20 років.

А вкрали його за чутками, у ніч з 31 січня на 1 лютого. Це треба додуматися таке зробити. По-перше, щоб розрізати телескоп треба було як мінімум болгарку, потім треба було різати. Напевно це робили вночі, коли нема людей. Хоча, знаю що і ночами люди туди ходять, особливо закохані.

Хто міг вкрасти? Версій є багато.

Я не слідчий, але ясно що комусь той телескоп заважав. Є припущення, що він заважав бізнесу, який є на самій горі, а саме оренда біноклів. Пам’ятаю, коли приходив знайомитися із цим приладом, то в біноклі ніхто не дивився. Але, це всього лише припущення.

Любителі металолому. А чого б і ні? Телескоп важкий, тому можна на цьому металі добряче заробити. Чи можна було зловити людей, що здали саме його на металобрухті? Так, але не знати де вони його могли здати і чи взагалі він зараз не стоїть десь в селі.

Але, знову ж таки сумніваюся на рахунок простих злодіїв. По території Високого Замку часто ходять люди, міліція. Уявіть собі якби вас впіймали щоб вам за це було?

Добре, вистачить мені бути Шерлоком Холмсом. Телескопа нема і напевно вже ніколи не буде. Хочуть у місті зробити щось добре, але бачите як стається, все крадуть, крадуть і ще раз крадуть. Ще б голову свою вкрали.

От із-за таких от неадекватів страждає багато людей. Сподіваємося телескоп таки колись знайдуть і поставлять на своє звичне місце, або знову ж якийсь меценат подарує його місту в якому ми живемо – Львову.
 

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 06.08.2012 пише:

  Телескоп собі напевно Садовий на комина приварганив. 😀

 2. russo turisto 06.08.2012 пише:

  Мужики есть мужики… :mrgreen:

 3. patron 06.08.2012 пише:

  “Напевно це робили вночі, коли нема людей. Хоча, знаю що і ночами люди туди ходять, особливо закохані.” 😀 😀 😀

  Та то точно, першого лютого вночі саме час для прогулянки закоханих пар.

 4. Воробус і вкрав

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*