Львовом ходити страшно…

Ось такий страшний каналізаційний люк на Сихові

Цю подію, яка сталася вчора посеред дня обговорює вже весь Львів і не тільки. Нагадаю, для тих хто не знає що сталося.

10 жовтня, у місті Лева на вулиці Широкій (Левандівка) біля будинку №86 бабуся гуляла із двома дітьми: дівчинкою та хлопчиком. Раптом останній виривається із рук, біжить і падає у люк, який був без кришки.

На допомогу рятувати малюка кинувся простий перехожий, він стрибнув також в люк, але, на жаль, дитини знайти так і не вдалося. На місце пригоди викликали працівників МНС, водолазів, але на даний момент це жодних дивідендів не дало. Дитини поки що так і не знайшли.

Ось вам і люки, жеки, Львівводоканал чи ще кого треба згадати. Вся громадськість міста зараз сподівається на диво, що хлопчика таки знайдуть живим. Та, ви самі розумієте, шансів дуже мало.

Люди ж після цього випадку почали дуже активно дискутувати на цю тему. Воробус також сьогодні зранку балакав із мамами, бабусями. Так от, вони всі як одна запевняють, що люки бачать відкрити і не один. Єдине, що на їхнє зауваження ніхто не звертає уваги.

Правоохоронні органи вже зараз встановлюють хто винен у цій ситуації. Щось мені так здається комусь це дорого обійдеться. Дай Бог щоб дитина залишилася жива.

Пробував пошукати в інтернеті а хто ж відповідає за люки. Точно не скажу, але по ідеї цим мають займатися або місцеві ЛКП або ж Львівводоканал.

Люк

Кому треба красти люки? Чесно скажу, дивує мене це все. Люди настільки полюбили халяву, що лише й думають як щось вкрасти, як когось обманути, як не робити, а мати багато грошей. Та хто ж вам заважає йти на роботу як всі люди, заробляти гроші й згодом їх тратити за своїми прихотями?

Скільки спілкуюся із людьми, а вони є різними, то більшість любить халяву. Вкрав люк, зняв колію, заробив гроші, а ніхто не думає з них які ж наслідки можуть від цього бути.

Якщо так сісти зараз і на тверезу голову подумати – реально ходити по вулиці зараз страшно. То йдеш собі по тротуарі і на тебе робить наїзд маршрутка, то балкон падає на голову, то люки відчинені і можна спокійно не побачити його і провалитися.

Що буде далі? Якось же треба дивитися за порядком у місті, щось для цього робити.

Блог Воробуса бажає Дмитрику, а саме так звати хлопчика таки знайтися, а решиі людей скажемо одне – «Будьте обрережними».
Публікації по темі:

коментарів - 7 може ще щось напишете?

 1. Yuriy 11.10.2013 пише:

  Винні в першу чергу мудаки, які знімають все підряд. Їх би в той люк кинути і заварити… Шкода малого і родину, живим вже навряд чи знайдуть
  P.S. Не біля школи 86 це трапилось, а біля будинку. Школа з таким номером знаходиться зовсім не там

 2. Stakeholder 11.10.2013 пише:

  Варобус, читай, чи слухай уважніше новини, люк там був, але був не закріплений, отже дитина стрибнула на люк і провалилась. А взагалі потрібно як на мене придумувати якісь нові стандарти безпеки для цих люків, можливо вже внизу колектора кріпити якусь решітку, зняти, і витягнути її буде дуже важко навідміну від люка, а от життя може врятувати.

 3. PVS 11.10.2013 пише:

  Винні не тільки мудаки, які знімають, а й мудаки які приймають ті люки на металобрухт. Це в першу чергу. А в другу чергу винні ми всі, хто ходить попри відкриті і недозакриті люки і не напрягає ЖЕК, Водоканал, Укртелеком, дорожників «поправте люк», «зробіть люк». Нам треба аби щось сталося, тоді їх всіх по черзі нагинають і на якийсь час є спокій. Але біда вже сталася. А про то щоб їй запобігти не думають ні чиновники ні пересічні львів’яни.

 4. Vorobus 12.10.2013 пише:
 5. Архіваріус 12.10.2013 пише:

  Це вже не перший випадок коли діти падають у відкриті люки, А служби які за них відповідають нічого не поблять.
  Вже відомо, що тіло дитини знайшли і якусь “пєшку” вже заарештвали. А потрібно було Садового арештувати і проти нього відкрити кримінальну справу, адже він відповідає за стан господарства в місті. Але як завжди найдуть самого крайнього – якогось майстра з ЖЄКу, чи обхідника.

 6. Stakeholder 12.10.2013 пише:

  Архіваріус, я владу як таку не захищаю,але таке враження, що Садовий має стояти за спиною в кожного рагуля і казати йому як він має працювати. Хто заважав встановити загородження кругом того люка, або хочаб обнести його сигнальною стрічкою? Немає в них таких матеріалів? – є, і я впевнений що і в правилах безпеки, які ці працівники повинні знати все це прописано. І взагалі, нормальна людина, коли залишає погано закритий люк повинна задати собі запитання: а що якщо хтось стане зверху? будь це дитина, інвалід зору можливо, чи просто стара людина, та все що завгодно! Можна довго вести ланцюжок до самого верху, що там не проводять відповідних реформ ЖКХ, але тут на лице банальне злочинне недбальство безпосередньо працівників.

 7. PVS 13.10.2013 пише:

  Stakeholder пише:
  Архіваріус, я владу як таку не захищаю,але таке враження, що Садовий має стояти за спиною в кожного рагуля і казати йому як він має працювати.

  Stakeholder пише:
  недбальство безпосередньо працівників.

  За недбальство працівників має відповідати начальник, який тримає їх на роботі. І такому начальнику має принаймні “влетіти по шапці”. А в нас все і всім сходить з рук, бо вся вертикаль привикла до своєї безкарності.
  Якщо б один раз хтось показав, що це все з рук не сходить, то весь ланцюжок бюрократів бігали б як в %опу ранені, щоб такого не сталося другий раз. Тому я цілком згоден з Архіваріус’ом: за таке повинен дістати люлєй хтось з високих чинів.

  Згадай як було, коли у Львові буревій наламав цілу купу всього, а метеорологи не дали штормового попередження: хтось круто огріб і тепер як тільки десь чуток сильніший вітер чи дощ – штормове попередження. Так паранойя, але краще паранойя ніж біда.

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. Епопея із люками продовжується….

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*