Лазерне шоу у Львові

Лазерне шоу

Свято День незалежності-2010 завершилося. Наступне буде аж у 2011 році. А тепер після стількох вихідних потрібно повертатися до буденних справ: робота, діти, город і так далі.

Сьогодні і ще кілька днів ви буде під враженнями хто як провів вихідні: хтось був у селі, хтось вдома спав цілими днями, хтось у гори їздив, а хтось ходив в місто святкувати разом із іншими мешканцями Львова День незалежності.

Ваш автор також не полінився сходити в центр міста і подивитися що цього року там було, але насамперед поставив собі за мету подивитися лазерне шоу.

Подібний міжнародний фестиваль вперше проводився у Нашому місті.

Навчений гірким досвідом світлового шоу, яке відбулося на 750-ту річницю народження Львова, ваш автор вирішив вилізти на дах одного із львівських будинків, щоб побачити все у спокійній обстановці.

Нагадаю, що під час світлового шоу на честь 750-тої річниці Львова у центрі було стільки людей, що побачити можна було лише один одного, а не шоу і то з труднощами.

Люди йшли до оперного театру тримаючись з руки, а площу, де було шоу загородили і пропускали лише еліту, як модно у нас називати.

Близько половини десятої вечора на площі біля Оперного театру відбувся конкурс лазерних шоу. Участь у ньому приймали спеціалісти не тільки із України, а із інших країн, зокрема Німеччини, Польщі, Словаччини та Росії

Також читайте:   Вулиця Городоцька отримала нове дихання

Саме лазерне шоу розпочалося близько 10 години вечора і тривало хвилин 30-40.

Його організатори встановили на найвищих точках міста 26 лазерних і 29 світлових приладів.

Мешканці міста спостерігали за проекціями лазерних приладів, які зображали українську символіку: державний прапор, тризуб, автентичні українські орнаменти.

Мені особисто сподобався прапор, який зробили так би мовити з лазера.

Подібні фестивалі обіцяють проводити кожного року саме на День народження Нашої країни.

Скажу, що із даху одного із львівських будинків шоу було видно добре, але нашій компанії повезло, що сусіди, які живуть на 9-ому поверсі не заперечували нашу присутність над ними. 🙂

Насамкінець пропоную Вашій увазі переглянути відео, щоб ви мали уявлення про лазерне шоу, яке вчора відбулося вперше в Україні і в нашому місті:

P.S. Окрім лазерного шоу серед цікавинок цьогорічного святкування Дня Незалежності варто відмітити: одягання статуй на площі Ринок у вишиванки, концерт на вулиці Стрийській, фестиваль «Етновир» та багато іншого.

У публікації використано фото з сайту zik.com.ua.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Toss 25.08.2010 пише:

  Шоу було класне. Але, 750 річницю було крутіше. Я так зрозумів, просто тоді більшість народу вибрало собі незручну позицію. Я стояв на головній алеї і видно було супер, єдине Руслана і музика не дотягували.
  А тепер, видно також непогано, народу трохи менше, але ті маршрутки і рух зліва-справа трошки псували картинку.
  Що тоді, то й зараз – мені сподобалось. :yes:

 2. данило 25.08.2010 пише:

  може бути

 3. Nestor 26.08.2010 пише:

  гарне шоу 🙂 класно з символікою придумано

 4. Taras 27.08.2010 пише:

  У Харкові хоча і не лазерне, але набагато крутіше зробили

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*