Підсумки роботи блогу Воробуса у вересні

Підсумки роботи

Сьогодні надворі 1 жовтня, а тому прийшла черга підвести підсумки чергового місяця що минув.

Як він пройшов для блогу Воробуса, що вдалося зробити, а що, навпаки, ні та чого слід очікувати на блозі в жовтні читайте у сьогоднішній публікації.

Найголовнішою подією, яка відбулася у вересні стало те, що блог відсвяткував свій 4-й за ліком день народження. Привітань було не так багато, як хотілося, але то не важливо.

Головне що ми працюємо і на далі стараємося радувати своїх читачів новим цікавими публікаціями.

Також спеціально до дня народження ми провели простенький конкурс, за підсумками якого фірмові кепки від Воробуса отримали наші читачі – Архіваріус та Вертоліт.

Львів. На початку вересня у нашому місті пройшов черговий, а за ліком, 20-й книжковий форум. Як завжди, і це стало хорошою традицією його відвідав і автор блогу. Приємно, що люди ще не повністю засіли в інтернеті, а таки читають книжки і духовно розвиваються.

Спорт. Тут подій, як завжди, було також багато. Якось вже так склалося із самого початку, що я пишу часто про спорт, не зрадив традиціям і у місяці вересні.

Чого лише вартують перемога наших Карпат на діючим чемпіоном України – донецьким Шахтарем та збірної України над Сан-Марино із рекордним рахунком 9-0. Все би було добре, як фанати трохи не начудили і наш стадіон «Арена Львів», як наслідок, за це дискваліфікували на 5 років.

Прикро, але нічого не поробиш.

Також у спортивних змаганнях прийняв участь і ваш автор. Воробус вже повністю відновився після травми, тому взяв і досі беру участь у футзальному кубку під назвою «Електрон cup». Завдання-мінімум, а це вихід із групи ми виконали і тепер в 1/8 фіналу ми зіграємо з командою «Львівгаз».

Цікаво буде подивитися на себе і у матчі з сильним суперником. Як не як, а досвід якийсь здобути таки можна.

Гриби. Напевно лише лінивий не був цієї осені на грибах. У зв’язку із теплою погодою і дощами вони виростають і виростають. За опеньки вже навіть мовчу, всі люди збирають лише білі гриби.

Сезон продовжується, тому поки нема снігу, можна ходити й на далі збирати лісові дари.

Ну, і «свіжа» інформація. 29 вересня у Львові сталася страшна ДТП, в якій загинула нікому не винна дівчина. Дуже прикро, але водії-неадеквати як були, так і залишаються….

Чого слід очікувати на блозі у жовтні?

Чесно, навіть сам не знаю. Чергові футбольні поєдинки буде проводити наша збірна, поступово ми наближаємося до зими, можливо буде конкурс, а так – життя покаже.
Публікації по темі:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. VIK 01.10.2013 пише:

    А в жовтні можна буде очікувати тепло 8) 8) 8)

  2. Архіваріус 01.10.2013 пише:

    VIK пише:
    А в жовтні можна буде очікувати тепло 8) 8) 8)

    Також маю надію, що жовтень ще подарує нам теплі та ласкаві дні. 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*